Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csomó normális és szép lányt elszalasztottam a gusztustalanul nagy felszínességem miatt?

Figyelt kérdés

"túl nagy az orra"

"túl nagy a homloka"

"túl nagy az álla"

"túl rövidek a lábai"

"parasztosan beszél"

"nincs segge"

"gagyik a képei facebookon"

Stb, stb


Állandóan szenvedek valami apró tulajdonságon, amin nem tudom túltenni magam. Pedig tényleg olyan lányok, akikért csomóan oda vannak.

Már így utólag van, akit nagyon megbántam, de annyira a tökéletességre törekedem.. Nem tudom, hogy hogyan szokhatnék le róla. Meg úgy vagyok vele, hogy valakiért vagy oda meg vissza vagyok mindenestül, vagy inkább hagyjuk, ilyen "elmegy ez" színvonalú kapcsolat nekem nem kell.



2018. jan. 30. 01:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Persze belső tulajdonságokkal is így vagyok... ez túl hülye, ez túl rib_nc, ez túl beképzelt, ez túl komolytalan stb..
2018. jan. 30. 01:42
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Én is így vagyok ezzel, nincs ezzel semmi baj. Ez lenne a normális, hogy mindenki azzal jön csak össze, akibe szerelmes lesz, nem pedig mindenféle jöttmenttel.
2018. jan. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Én meg pl túl elfoglalt vagyok, hogy erről bővebben értekezzek.

31/f

2018. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdés az hogy ti ketten olyan jó partik vagytok-e hogy a lányok belétek szerelmesedjenek.


Mert ha nem akkor komoly bajban vagytok, hacsaknem akarjátok egyedül leélni az életeteket.


A legnagyobb hiba ha a nagy Ő-t keresed, az életed folyamán ha 2-3 lesz belőle sokat mondok.


És ha összesen ennyi nőt akarsz az életedbe akkor részvétem.


Ehelyett ha van egy lány akibe bármi megfog ismerkedj vele, járjál vele, szexelj vele, élvezd és örülj neki hogy ő van neked.

A kapcsolat folyamán kiderül mennyire lesznek mélyek az érzelmek. Van olyan amikor szívszaggatóan mélyen szeretsz valakit valamikor meg kevésbé.


Mind a kettő ugyanolyan értékes és fejlődsz tapasztalsz és több leszel általa.


Ne keressétek az "igazit" mert nem tudjátok ki lesz az.


Lehet fel sem ismered, szürke kisegér ő, de ahogy megismered beleszeretsz és egyszercsak azt veszed észre hogy fülig szerelmes vagy.

2018. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam. Nálam mondjuk talán komolyabb indokok vannak. Tetoválás, piercing, buta, rámmászott, dohányzik, megdugták már vagy 10-en, ducibb mint amit elfogadok, ormótlan prosti műkörmök...

Eddig egyet sem bántam meg igazán, talán egy van akinek adnék egy esélyt. Nem érzem annyira hiányát egy nőnek, hogy olyannal legyek akivel ilyen elsőrendű ütközéseim vannak. Inkább vagyok egyedül.

Kiderül x idő után, hogy hullik a haja, büdös a lába vagy narancsbőrös az nem érdekel. De vannak amik mellett nem tudok elmenni.

2018. jan. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Dettó ugyan ez. Megtudtam egy lányról, aki odajárkált hozzám beszélgetni, hogy tetkói vannak, cigizik, inkább lekoptattam. Pedig egy toppos szöszi volt.

Talán a köldök pc-t elmegy, és ennyi. PÁR lánynak az orrában is jól néz ki.

2018. jan. 30. 02:15
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Most néztem meg, nem kell már neki esélyt adni, mert összejött mással. Egészségére. Az a srác elfogadja a nyamvadt tetoválásait, ha azokat nem varratta volna fel akkor régen viszonoztam volna a közeledését. Pedig amúgy arcra és testre is tip-top nő, talán jellemre is, de miután megláttam a graffitiket rajta arra már nem voltam annyira kíváncsi.
2018. jan. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok hibátlan adonisz, de szándékosan nem bsztam össze magam cigizéssel (büdösek), kutyát sem érdeklő bőrbe fecskendezett vegyszer barlangrajzokkal, bőrbe szúrkált fémekkel, sorolhatnám. Sportoltam, tanultam, dolgoztam és a hobbijaimnak éltem ezek helyett és nő nélkül is ezeket fogom csinálni.
2018. jan. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is elhalasztottam egy csomó normális srácot... De ismerem magam, ismerem ezt a hülyelányt. Vagy egyedül vagyok boldog, vagy a megfelelővel. Ha a megfelelőt egy dolog miatt nem tudom kívánni, akkor ő nem a megfelelő. Nem értem, miért csináltok ebből ügyet. Nekem teljesen belefér 4-5 évet válogatni, amíg lesz egy-egy kapcsolatom. Engem is utasítottak már vissza a végzettségem miatt, szólták már meg, hogy miért rövid a hajam, miért ilyen vagyok, miért olyan. Mindenkinek joga van egyedül maradni akár addig, amíg nem talál olyat, akit ha nem is tart tökéletesnek, nincs rajta semmi különösen irritáló dolog. Ha ez azt jelenti, hogy örök életében egyedül marad, akkor ahhoz is joga van. Ha ő úgy boldogabb, mint egy kis szépség vagy jellemhibás emberrel, hát tegye nyugodtan. Nem értem, miért vetitek meg azért az embereket, mert máshogy (nélkületek) képzelik el az életüket. Sokakat nem zavar annyira az egyedüllét, hogy belemenjenek bármilyen szintű megalkuvásba.
2018. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ezzel baj. Nem kötelező mimdenkinek szaporodnia. :)
2018. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!