Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem azt nézik hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem azt nézik hogy egy férfi milyen ember hanem hogy velük milyen?

Figyelt kérdés
lehet egy férfi finoman szólva is rossz ember,ha velük jól bánik akkor összejönnek vele,igen ám,de a férfi hül.ye lenne a nővel is úgy bánni mint mással hisz tudja hogy akkor neméri el a célját,ez nem érdekli a nőket?
2018. jan. 30. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet általánosítani. A primitívebb embereknek csak az számít, hogy velük milyen a partner(legyen az férfi vagy nő), vagy még az sem, csak legyen valaki mellettük, aki viszont értelmesebb és megfontoltan keres társat, annak nagyon is számít, hogy amúgy milyen ember.
2018. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Én pont azt figyelem, hogy másokkal hogy bánik. Ott mutatkozik meg, hogy milyen ember valójában, nem ott, hogy mennyire teszi a szépet, mikor valakivel ott a rózsaszín köd.

Egyszer olvastam valahol, hogy randin nem azt kell nézni, hogy hozzád hogy szól a másik, hanem azt, hogy a pincérhez hogyan szól, szerintem nagyszerű tanács.

2018. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

#12 pontosan!

Meg ahogy a szeretteiről, rokonairól beszél... Nagyon szépen megmutatja, hogy az illető mennyire épeszű. Tudjátok, a "nem jó a viszonyom apámmal, mert anno otthagyott bennünket" nem egyenlő az "apám egy fsszopógci és gyűlölöm"-el. Ugyanez az exnél.

2018. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Ember függő. Nekem pl. nem kéne olyan ember, sem barátként sem pedig párkapcsolatban, aki velem rendes, de mindenki mással bunkó paraszt. Szerintem az engem is nagymértékben minősítene.
2018. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#12-es pont ugyanezt a pincéreset akartam leírni, de megelőztél :D Nem hiszek abban, hogy létezik olyan ember, aki mindenkivel szarul viselkedik, de pont a párjával nem. Szerintem előbb-utóbb ott is kimutatja majd a foga fehérjét, ha már nyeregben érzi magát a kapcsolatban. Másrészt meg alapból nem jönnék össze olyannal, aki rongy módon bánik a többi emberrel, kezeljen engem bármilyen királynőként is (amire amúgy nincsen szükségem). Nem is érezném őszintének az ilyesmit a részéről.
2018. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen így van.
2018. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!