Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fognak kinőni a "Csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fognak kinőni a "Csak a legjobbat vagy semmit" -ből a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre életem során, hogy általános iskolában. középiskolában majd végül az egyetemen is, hogy gyakorlatilag az összes nő (persze néhányat leszámítva) csak és kizárólag a legjobb pasihoz vonzódik - függetlenül attól, hogy ő hogyan néz ki - és mindenáron őt akarják meghódítani. Persze a pasi ennek nagyon örül és szépen sorban végigdöngeti őket.


Akiket éppen nem kúr, azok is úgymond "foglalt" állapotban vannak. Tehát átlag halandónak megközelíthetetlen.


Na már most ugye "superman" nem tud osztódni, így belőle is csak egy van és jobb esetben végül csak egy csajt fog választani a kérői közül.


Tételezzük fel, hogy a csajok nem akarnak magányban lenni életük végéig, ezért összeakarnak majd jönni valakivel. Remélhetőleg egy olyan pasassal, aki saját kategóriájukban van.


A kérdésem a következő: Mikor jön el azaz időszak a lányok/nők életében, amikor már nem a legjobb kell, hanem beérik egy "alacsonyabb szintű" pasassal is?


Mert azt még megértem, hogy középiskolában mindenki a legjobbat akarja, meg még megtehetik. De hogy az egyetemen is, főleg MSC-n (most arra járok), ahol már 22-23+ éves csajok vannak. Nekik is csak a legjobb kell vagy semmi. Az azért már sok.



2018. jan. 31. 14:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%

Ki az a h..lye ember, aki alacsonyabb szintű párt akar magának?

Akkor te is összejönnél egy zsírdisznó csajjal, mert éppen nem jön az átlag kb 50-60 kg-s csaj?


Te se jössz össze akárkivel.


Akinek van egy kis önbecsülése, önszeretete, tisztelete saját maga felé, az kialakít magának egy kisebbfajta elvárást, és csak olyannal jön össze, aki ennek megfelel.


Én se jönnék össze egy dohányossal. Pedig akár Jason Statham kinézetű is lehetne, de ha dohányzik és egészségtelenül táplálkozik, akkor eleve kuka.

2018. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Oké! Akkor ő is egyedül döglik meg. Na meg persze én is.

A "szép" emberek pedig habzsolják az életet. A kevésbé szerencsések meg akaszthatják fel magukat.


Nagyjából ezt mondod.


Remélem nincs harag, de nem értek veled egyet.

2018. jan. 31. 14:17
 3/46 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig azt akartam, aki legjobb számomra. Külsőleg-belsőleg. Nem adtam le ebből és megtaláltuk a társam. Persze ő másnak biztos nem lenne a legjobb hiszen nem olyan mint az aktuális szépségideál, nem néz ki férfiasnak, utál a figyelem középpontjában lenni, keveset beszél, stb. Számomra viszont tökéletes és nem tudom elképzelni az életem mással.


Akinek van önbecsülése, nem éri be azzal, aki számára nem a legjobb. Mindenki maga tudja hogy ő mit visz a kapcsolatba és ehhez arányosan mit vár el. Mindenkinek mások a kizáró tényezők, és mást tud tolerálni.

2018. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy nincs.


De azt azért kérlek írd már le, hogy kinek mi a szép. Mi a szépség fogalma?

Hogy lehet az, hogy egyes emberek számára vonzó a molett hölgy/ mackós férfi, mások szemében pedig nem?

2018. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%

Miért adnám lejjebb?


Nyilván tökéletes társat keresek magam mellé, és én is tökéletes társ szeretnék lenni a páromnak. Nagyon megalázónak érezném, ha csak azért lenne velem, mert az aktuális topmodell csaj épp foglalt, és én maradtam...


Mindazonáltal tudom, hogy aki nekem nem számít tökéletesnek, az valaki más számára lenne pont ideális partner, mint ahogy az én párom se felelt meg másnak, én meg elképzelni se tudnék jobbat.

Pl minek jöjjek össze egy dohányossal, ha engem zavar, miközben tudom, hogy más meg teljesen jól tolerálja, és másnak az illető tökéletes pár lehetne, miközben én meg csak húzgálom a számat rá?


Ja, és van némi önbecsülésem, és tudom, hogy egy rossz kapcsolatnál még a magány is jobb.

Nem jönnék össze senkivel csak azért, mert amúgy magányos lennék... ezzel nagyon megaláznám a partneremet és magamat is.

2018. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%

Elméletek helyett nirmálusan ismerkedj a nőkkel.


Működni fog.

2018. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Te hány csúnya, kövér, csóró, pattanásos, kapafogú nőre nyomulsz egy nap?
2018. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Minden épelméjű ember a széphez vonzódik. A rondához NEM.

Quasimodo is a széphez vonzódik és nyilván nem egy olyan hasonló külsejű nőhöz amilyen saját maga. Ha akar valakit magának, akkor bizony lejjebb kell adnia az igényeit. Az ő esetében sokkal lejjebb.


Amiről ti beszéltek azt úgy hívják, hogy mese.

Gyengébbek kedvéért a Shrek című animációs film nem valós történeteken alapul.

2018. jan. 31. 15:00
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
Neked is csak a szép lányok kellenek, különben észrevennéd, hogy nem csak ilyenek vannak.
2018. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
84%

A magadfajta egysíkú emberek úgysem fogják megérteni azt, hogy KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK!!

Ergó, különböző ízlés világgal rendelkezünk.


Akkor térjünk el szépségtől.


Miért van az, hogy egyesek szeretik a virágot, mások nem?

Miért van az, hogy egyesek szeretik a borsólevest, mások meg nem?

Hogy lehet az, hogy egyes nők csak nadrágot szeretnek hordani, szoknyát fel sem vesznek?

Hogy lehet az, hogy egyes emberek szeretik a napfelkeltét, naplementét nézni, mások meg nem?


Nos? Most már kapise, hogy különbözőek vagyunk?

2018. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!