Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, hogy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szeretőm ultimátumot adott, hogy döntsek mihamarabb?

Figyelt kérdés

41 éves nő vagyok és a házasságom már évek óta romokban hever. Elhidegülés,társas magány, veszekedések és még sorolhatnám. Viszont van egy 12 éves lányunk, aki egy autoimmun betegségben szenved, így az ő kezelései és az ezzel járó procedúra még jobban megnehezíti az életünket.

Elkeseredettségemben 3 hónappal ezelőtt kikezdtem a munkahelyemen az egyik kollégámmal. Tudtam, hogy a férfinek nincs tartós kapcsolata és még tetszik is. Először egyfajta önigazolás volt,hogy még én is tudok csábítani "vagyok olyan nő hogy kellek még valakinek",de aztán beleszerettem. A titkos találkozások, a forró együttlétek, a sok beszélgetés, sírás, romantikázás még jobban felerősítette bennem, hogy a férjem nem szeret és egy megunt feleség vagyok. Évek óta egy lapos házasságban tipródok.

Aztán Tibi bebizonyította,hogy lehet egy nőt szeretni és teljesen felpezsdítette a szürke napjaimat. Mint írtam én kezdtem ki vele. Először csak beszélgettünk, szemeztünk, odaültem mellé.Adtam a jeleket hogy nyitott vagyok felé.Ő élt is ezzel a lehetőséggel. A szomszéd településen lakik, így reggelente ő hoz be kocsival, ahol alkalmunk nyílik együtt lenni és nagyon jó vele lenni. Voltam már nála is és számos közös programot is szerveztünk. A melóhelyen nagyon kevesen tudják a viszonyt, bár látszik hogy izzik a levegő közöttünk, de próbáljuk titokban tartani.

Tibiről annyit kell tudni, hogy 50 éves, elvált és évek óta egyedül él.Nagyon hiányzik neki egy társ, aki tényleg társ és nem csak szexpartner. Viszont hétfőn reggel ultimátumot adott, hogy döntsem el végre hogy elválok,mert neki semmi kedve nincs bujkálni és titkolózni. Ő már kinőtt ebből a gyerekjátékból.Értem én, viszont még a férjemnek nem beszéltem a viszonyomról.Egyébként pont ma 1 hete derült ki a férjemről, hogy évek óta megcsal, ráadásul egy olyan ismerős nővel, akiből nem néztem volna ki.Sejtettem hogy csal,ezért is volt bennem egy hódítási vágy.

Én 2-3 hét időt kértem Tibitől, hogy legyen türelemmel, nem tudok pikk-pakk lezárni egy több mint 13 éves házasságot. Erre ő azt felelte, hogy én lebegtetem és az idejét húzom.Na bumm.. Nem húzom az idejét és én is arra vágyom hogy összeköltözzek vele, de a lányom nagyon apás és rá való tekintettel megtorpantam. Elválnék,mert nem szeretjük egymást a férjemmel, de a lányunk összeköt minket. Nem tudom mi tévő legyek,mert ez egy rettenetes helyzet.Az külön megviselt, hogy a szeretőm hétfőn reggel betelefonált a melóhelyünkre és a nagyfőnökkel közölte hogy szorosabb viszony fűzi hozzám mint kollégához. Erre a főnökasszony úgy beszélt velem mint egy ribivel. Sírtam és nem értettem a helyzetet. Pedig Tibi csak azért mondta el neki, hogy ne legyen hirtelen hideg zuhany, ha összeköltöznénk.Amúgy egész héten nem jött dolgozni miattam,mert lelkileg ki van készülve. Aztán a másik pofon, hogy Tibi át akarja magát kérni egy másik telephelyre.Azt mondta, ha 2-3 héten belül nem adok neki választ, akkor cégen belül marad, de átkéri magát a vidéki telephelyünkre,mert az állandó kísértés, a jelenlétem teljesen felkavarja. Oké, én értem ezt, de ha átkerül máshova, akkor az azt jelenti hogy nem érintkezünk és idővel elfelejt?!? Azt mondta, hogy sok nőben csalódott és ő nem akar se bujkálni, se titkolózni, hanem egy olyan őszinte társ kell neki, aki ha kitakarózik éjjel akkor ő betakarhassa, akivel együtt meg tud öregedni, aki a mindennapjait megosztja vele.Nem tudom mi tévő legyek,mert folyamatosan azt szajkózza, hogy az idejét húzom és lebegtetem és neki ez nem jó.Döntsek,mert ő több csalódást nem tud és nem is akar elviselni. Amúgy nagyon szélsőséges. Azt mondta, ha mellette döntök azonnal felvállal és gyerekestül hozzá költözhetek...de szegény kislányomnak fogalma sincs milyen viharos az apjával a viszonyom és azt meg pláne nem hogy van valakim. Mit tegyek?Szeretnék pár jó tanácsot elváltaktól és nem elváltaktól. Kívülálló másképp látja mint én aki benne vagyok. Köszönöm!



2018. jan. 27. 14:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Csalod a férjed. A férjed is csal téged. Mégis mi a jó életnek kéne együtt maradnotok?

Mondod, hogy a gyerek miatt, meg hogy ő nem is sejti, hogy milyen feszültség van köztetek... nem a lóft. A gyerekek mindent megéreznek. És rosszabbat tesztek vele, ha együtt maradtok társas magányban, mint hogyha békében elváltok.

A szeretőt is teljesen megértem, nyilván nem akar második lenni meg bujkálni, igazi kapcsolatot szeretne. Szerintem neked sem kell ezen túl sokáig gondolkodnod.


29/N

2018. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%

Te csak azt hiszed, hogy a rossz házasságodból a lányod nem sejt semmit. Nem olyan kicsi már és hidd el érzi, hogy valami nincs rendben köztetek.

Előbb le kellett volna zárni a házasságod és utána ismerkedni. A Tibi is megéri a pénzét, hogy családos nővel kezdett,de valahol jogos az ultimátuma, hogy úgy érzi hülyíted, hogy játszol vele mint egy "tini" Ideje, hogy vállald a felelősséget, hogy kiállj kettőtökért, ha meg nem vagy rá képes, engedd el Tibit.

2018. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár,dehogy nem tudja az a kislány,hogy mi megy köztetek.Én már csak tudom,igy nőttem fel sajnos.


Kicsit gondolkozz már!Szerinted milyen sebeket hagyj abba a kislányba ahogy éltek,s amiket lát? Már csak miatta is jó lenne ha elvállnátok szépen. Attól még tud majd az apjával is lenni.


Tibit pedig megértem,ideje lenne döntened.


Azt viszont nem értem mi köze van a főnőnötöknek,hogy ti összeköltöztök? :)

2018. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%

Félelmetes, h a lábtörlőknek is akad boldogság..., de még gondolkodik a drága...

A gyereked amúgy gyagya is, h nem látja)érzi ezt a gyönyörű házasságot szted.


Maradjál ott, ahol vagy. Majd kerítesz kisidő múlva egy másik lovagot, ki nyalogatja sebzett-ártatlan lelkedet. 😊

Ja, nézzél új munkahelyet, mert itt már lejártattad magad.


Amúgy, kamu az egész, egy normális nő nem egy mondattal intézi el, hogy ja, a múlt héten kiderült a férjem évek óta csal engem, de amúgy most mi faxt csináljak?! 😅😁

2018. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Először is ott kezdődik a nem normális dolog, hogy házasságban csalod a férjedet. Igaz megtudtad, hogy ő is csal de ez akkor sem kisebbíti a hibádat. Le kellett volna üljél a férjeddel és megbeszélni a dolgokat, tudtok javítani a házasságotokon, elváltok vagy nyitott házasságban éltek tovább?

Most a jelenlegi helyzetből kell kiindulni. Én azt javaslom, hogy akkor most ülj le a férjeddel és beszéld meg a dolgokat de most őszintén. Nem lesz elragadtatva de ha ő is csalt akkor nem lesz számára tragédia. Elképzelhető, hogy közösen megmentitek a házasságot. Ha nem sikerül akkor marad a szerető.

A kérdésedre a válasz: Igen, teljesen normális ha a szeretőd azt akarja, hogy döntsél. Nem kényszerítheted egy kapcsolatba ha ő nem akarja még akkor sem ha szerinted ultimátumot adott. Te kezdtél ki vele, most akkor joga van tudni mit akarsz vele kapcsolatban.

2018. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
és ha véletlenül a férjed hagyna ott téged a szeretőjéért? Te meg közben elveszíted a saját szeretődet? Na ugye. szerintem üljetek le a férjeddel megbeszélni a válást és mindenki legyen boldog a saját szeretőjével. Nem is tudom hogy lehet így még együtt élni. egymás szemébe nézni nap mint nap.
2018. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Én két részre bontanám a történetedet. Rossz a házasságod, tudod,hogy megcsal a párod, ennek elelnére mégis Vele maradtál eddig, molndod,hogy a beteg gyereket miatt. Én ezt meg is értem.


Sőt, még azt is,hogy ebből az ellaposodot, elkeseredett helyzetből szerettél volna egy kis kifelé vezető utat.

Viszont - is itt jön részemről a máik rész- már az elején tisztáznod kellett volna magaddal és Tibivel is,hogy mit szeretnél ettől a kapcsolattól. Te vélhetőleg csak flörtöt, jól esett,hogy nőnek érezheted magad Mellette és kizökkensz a megszokott, sivár kapcsolatodból.

De ezt tisztáznod kellett volna Vele, aki egyértelműen komoly kapcsolatot szeretne. Mivel Te férjes asszonyként kezdtél ki Vele egyértelmű volt,hogy azt gondolja, szeretnél ebből a házasságból kilépni.


Nekem az nagyon nem tetszik,hogy Tibi nem beszéli meg Veled azt,hogy mennyire tárjátok a nagyvilág elé ebben a stádiumban a kapcsolatotokat. Ezt Rád kellett volna bíznia. OK, adjon ultimátumot, határidőt, de ha annyira szeret ne hozzon kellemetlen helyzetbe, mert ezt tette.


Nekem azért megfordulna a fejemben az,hogy pár hónapot el lehet kellemesen együtt tölteni ha az csak a romantikáról, a szerelemről szól. De az is lehet,hogy Tibi mellett mégsem találod meg hosszútávon a boldogságot.


A lányotok már nem kicsi, és azzal, ha mástól hallja meg apja-anyja félrelépését, rossz házasságát csak ártotok a helyzetnek.


szerintem itt nemcsak Tibi ultimátuma köt, mindannyiótok miatt tisztázni kell a hogyan tovább-ot.

2018. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus áldozat-mártír típus vagy kérdező. Áldozata beteg gyermekének (ez mondjuk érthető, egy édesanyának a gyermeke az első. Mégis, ha jót szeretnél gyermekednek, neked kellene végre helyrejonni lelkileg, egy kiegyensúlyozott anyuka több erőt tud adni. Stb. )

Áldozata vagy férjednek.

Áldozata vagy Tibinek. Érzelmileg zsarol, sőt hátba támadott, azzal, h beleegyezésed nélkül kiteregette idáig titkos "szerelmetek".


Tudod, mit kell tenned remélem ezek után....

2018. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kaptam hideget-meleget, de erre is számítottam.Csütörtökön felhívtam Tibit a munkahelyről sírva és mondtam neki hogy találkozzunk. Ismét egy fergeteges estét töltöttünk együtt. Hazavitt,a szüleim látták hogy egy férfi megcsókolt a ház előtt.A szüleimmel élünk egyébként, ők az alsó szinten, mi a férjemmel és a kislánnyal pedig fent.A férjem péntek reggel felvetette, hogy utazzunk el 2 napra wellnessre, beszéljük át a problémákat. Belementem, de nem bírtam ki vele 24 órát sem. Ma reggel visszautaztam egyedül, de még mindig nem mondtam el neki a részleteket, csak azt hogy nem szeretem. Tibivel össze akarok költözni. A lányomnak el szeretném mondani hogy mi a helyzet,majd a férjemnek a válási szándékomat és azt hogy szerelmes vagyok más férfiba. Tudom, hogy nem erkölcsös dolog tőlem ez, de nem tudok a szívemnek parancsolni. Tibi megfogott, a szemei elvarázsoltak, egyszerűen imádom.

Itt volt aki írta, hogy mi van akkor ha a férjem megy el a szeretőjével engem meg elhagy Tibi? ez is benne van a pakliban és az is hogy nem tudok Tibivel együtt élni.Viszont az is ott van, hogy innentől kezdve lesz egy nagyon boldog életem.Ez folyamatába derül ki. Viszont ha Tibibe nem szeretek bele, akkor is sz@r a házasságom és előbb utóbb elválunk.

2018. jan. 27. 16:51
 10/30 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló! Jó fej vagy, de szerinted az elején mit kellett volna tisztáznom Tibivel, amikor nem tudtam,hogy mi lesz a "flört" végkimenetele? Az is benne volt a pakliban hogy lesz pár együttlétünk és viszlát. De már 3 hónapja tart a randizgatás és beleszerettem. Ő előbb belém szeretett mint én.
2018. jan. 27. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!