Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van akkor, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha úgy érzem, hogy nem én nem "bírok" választani a férfiak közül, hanem engem nem akar választani senki?

Figyelt kérdés
Nem érzem a hatalmas "férfitöbbletet", amit mindig emlegetnek, engem soha nem ostromol senki, nem hogy még válogassak is... Úgy érzem, hogy nekem csak annyi választásom van, hogy vagy elfogadom, aki véletlenül mégis rámfanyalodik, vagy egyedül maradok, válogatni (hülyén is hangzik szerintem) abszolút nincs lehetőségem.
2018. febr. 1. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi, a legtöbb átlagos lány ezt érzi, a sorbanállás minden nőért csak itt az oldalon létezik :D

Próbálj te is nyitni a pasik felé, ismerkedni, lehet azért normális férfiakkal találkozni, de ha csak várod a sültgalambot, akkor elhappolják őket, és akkor tényleg soha nem fogsz értelmes pasit találni..

N

2018. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Te is azok közé tartozol, akik szerint a kezdeményezés a férfiak dolga?
2018. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene valakinek rádfanyalodnia? Átlagos csaj vagy, nem? Vagy szerinted mi lehet a gond, amiért nem akar egyik férfi sem választani téged? Kinézet? Személyiség? Valami más? Ha gondolod küldhetsz képet, vagy írhatsz magadról bővebben privát üzenetet.
2018. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kerdezo egy troll.

Persze meg a pasikert allnak sorba a nok...


Jol van! Egyes! Leulhetsz!

2018. febr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó, akkor most csináljuk azt, hogy amikor ezt elolvasod, csinálsz egy profilt a tinderen, feltöltesz magadról egy jobban sikerült fotót, és rá 24 órára idejössz, és elmondod, hány matched volt. Ha kevesebb, mint 5, akkor jövök neked valamivel, ha 5 vagy annál több, akkor te hívsz meg egy italra. Elfogadod a kihívást? Csak hogy bebizonyítsuk azt a férfitöbbletet, ami szerinted nincs.
2018. febr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!