Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok főiskolás egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok főiskolás egyetemista lány miért dolgozik titokban prostiként?

Figyelt kérdés
Olvastam erről valami statisztikát, hogy magyarországon rengeteg ilyen lány van. Vannak olyan szextárskeresős, prostis oldalak, ahol a hirdetők nagy része ilyen lány. Ezeknek a lányoknak ennyire alacsonyan van az erkölcsi értékük vagy ennyire rá vannak erre kényszerülve? Miért nem mennek el dolgozni inkább? Milyen értékrendje van az ilyen lányoknak?

2018. febr. 1. 16:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek egyet sem személyesen, de én is hallottam róla.


Figyelj, én csak annyit mondok, hogy nézd meg az albiárakat Budapesten. És nézd meg a tandíjat, bár az általában államilag támogatott. Na most, egy orvosis vagy mérnökis (vagy rosszabb képességű) lány nem fog tudni dolgozni egyetem mellett úgy, hogy ne bukjon ki ÉS fizessen havi 60-70 ezreket minimum. Sokaknál a szülők nem állnak semmit, nem is támogatják, mert vagy nem tudják, vagy fhaszok.


Én sem adnám fel valószínűleg az álmaimat, inkább elmennék dolgozni vagy felvennék diákhitelt. Nekem nem megy ez a más ágyába fekvés pénzért, de sokaknak igen és ha csak gazdasági szempontból nézzük, ez kétségkívül egyszerűbb.


Annyit még hozzátennék, hogy sokáig kerestem diákmelót én is, siralmasak a bérezések. Néha egy-egy 1200 órabéresre elmegyek, de 700-ért nem vesznek rá, hogy ott szívjak tanulás helyett. Annyit nem ér. Emiatt kerestem nem diákszövön keresztül munkát, találtam relatíve jó bérezéssel. Nem volt irreálisan magas, olyan 1200-as órabérnek számoltam azt is. Elmentem volna meghallgatásra, de konkrétan azzal indított mailben a munkaadó, hogy egészalakos kép. Rákérdeztem, minek. Erre mondja, hogy az extra térítések miatt jól jönne... Kössz. Nézzetek fel egy aprós oldalra, minden 2. szexhírdetés!


A másik az albi. Barátnőmnek néztünk albit, nem egy olyan hirdetésbe botlottunk, ahol a bérlő természetben fizetésért egy hatalmas luxuslakást ajánlott. És volt olyan hirdetés is, ahol csak annyi volt írva, hogy egyetemista lánynak kiadó egy szoba. Felhívtuk, erre kiderült, hogy 3 kan van amúgy a lakásban. Nagyon-nagyon sokan keresnek egyetemista lányt lakótársnak vagy albérlőnek és erősen kétlem, hogy azért, mert az rendesebb...


Nem tudom, hogy kereslet vagy kínálat volt előbb, de hihetetlen, mennyire pörög ez a szexüzlet. Nem csoda, hogy sokan lecsapnak rá. És miért is csodálkozunk ezen egy olyan világban, ahol minden második fiatal (fiú is, lány is) csak bäszni akar? Akinek kötődési gondjai vannak, annak nem gond random ember farkán pörögni.

2018. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
33%
Ott van pl. a Diákhitel, aki nem büfészakon tanul, az utána röhögve visszafizeti. ÉS nem is kellett hozzá széttennie a lábát random arcoknak.
2018. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
9%
Ezeknek a lányoknak ez a vérükben van. Csak abból lesz prosti akinek van kedve ismeretlen férfiakkal pénzért dugni. Hiszen náluk nem áll mögötte a stricije, hogy figyelje mennyit keres és elvegye tőle a pénzt, teljesen önállóan döntenek így, szükség ide vagy oda.
2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez addig elfogadható, amíg az illető felvállalja ezt pl. ismerkedésnél.
2018. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
83%

"Olvastam erről valami statisztikát, hogy magyarországon rengeteg ilyen lány van."


Édes Istenem! Gondolkodjatok már. Most komolyan bárki is azt hiszi, hogt erről létezik hiteles, tudományosan megalapozott szociológiai tanulmány?

Kb olyan, mintha az anoním drogdílerek alvási szokásairól olvasnál statisztikát.


Gondolkodj már kicsit, hány prosti dolgozik Magyarországon? Ebből megbecsülni sem lehet, mekkora az a szám, aki egyetemista hallgató... de elhiheted nekem, a többség 2 agysejttel bíró amőba. Felteheőleg elenyésző a valódi egyetemisták száma... és azok közül is, akik valaha befejezik, nem csak beíratkoztak valaha.


Erről egyszerűen lehetetlen hiteles statisztikát készíteni.

2018. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Mellesleg nem kell elhinni, ha az illető hölgy odaírja a bemutatkozásba, hogy "fiatal egyetemista értelmiségi lány"... élőben meg rommá tetovált, holdig érő műkörmökkel, a számlát se tudná kitölteni, ha adózna

"Mit írjak, egyéb tevékenység?"

2018. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező: 5 évfolyamból talán van 1-2 prosti maximum és te ebből levontad, hogy mindenki prosti...
2018. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
79%

Hát mivel vannak helyek ahol 300 E egy félév. BA-n is.

Nem mindenikek olyan a hátere.

Ezt hívják diák prostitúciónak. Én spec nem ítélem el.

Senkinek nem ártanak vele.

2018. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Aki egyszer qrva az az is marad egész életében. Ha megszerezte a diplomáját azután is. Bár egy ilyen erkölcsű országban, ahol ennyire virágzik a korrupció, nem is meglepő, hogy ez ennyire hidegen hagyja az embereket. Azért elgondolkodtató, hogy az ilyen selejt, erkölcsileg nulla emberekből lesznek majd azok, akik mások sorsa felett rendelkeznek.
2018. febr. 2. 11:49
 20/42 anonim ***** válasza:
93%

Linkelnéd a statisztikát, amit erről olvastál?

Amíg nincs forrás, addig kár minden további szájtépés, mert egyszerűen egy nemlétező jelenségről megy a vita.

Érdekelne a tudományos kutatás, amire alapozod a teóriádat.

2018. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!