Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok főiskolás egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok főiskolás egyetemista lány miért dolgozik titokban prostiként?

Figyelt kérdés
Olvastam erről valami statisztikát, hogy magyarországon rengeteg ilyen lány van. Vannak olyan szextárskeresős, prostis oldalak, ahol a hirdetők nagy része ilyen lány. Ezeknek a lányoknak ennyire alacsonyan van az erkölcsi értékük vagy ennyire rá vannak erre kényszerülve? Miért nem mennek el dolgozni inkább? Milyen értékrendje van az ilyen lányoknak?

2018. febr. 1. 16:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen, akkor is erősen vitatható a tudományos értéke. Vannak jó szoc study-k, de ez nem lenne az :D
2018. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
34%

Hát igen, ez a qrválkodás Budapesten jellemző, egy budapesti albérlet az 100 ezertől kezdődik, tehát rengeteg magyar diáklány qrválkodik. Ezért jár annyi külföldi pasi Bp.-re mert elterjedt, hogy a csajok mekkora r1b@ncok és prostik, és egy kis pénzért mindenre hajlandóak. Vidéki egyetemeken nem annyira jellemző, hogy a csajok prostik mert vagy olcsóbb az albérlet vagy ha arra sincs pénze, akkor bejár busszal a megyeszékhelyre és úgy oldja meg.

De a fővárosban... ott már konkrét prosti tanya egyetemek is vannak, amik nem a tanulmányokról híresek, mert az kaka, az oktatás, hanem a pénzéhes r1b@nc csajokról.

Pl. a BGF = Budapesti G3c1nyelő F@ssz0póképző

2018. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

#22

Akkor téged is megkérdezlek: tudnál linkelni valami valid forrásból származó statisztikát az állításaidhoz?

2018. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikát felejtsétek el. Olyan, mint az öngyilkosokról készült. Senki sem tud reprezentatív adatgyűjtést csinálni, mert sok esetet be sem lehet azonosítani, hogy mi, sok esetet be sem jelentettek, stbstb... Amellett pedig szükség lenne arra vonatkozóan adatokra, hogy hány diák tanul a felsőoktatásban x év éx y év között... Ezek a statisztikák annyi ponton megtámadhatók, hogy még az igényesebbekért is megvágnak, ha hivatkozni mersz rájuk pl. szakdolgozatnál.
2018. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
62%

#24

Értem, én is így gondoltam.

Akkor vehetjük a kérdést alaptalan marhaságnak?

2018. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
az öngyilkosokról nagyon jó statisztikák vannak, mondhatnám halálpontos
2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
3%

ELTE = ELTartásért Enyelgünk

BCE = Budapesti Cicababáknak Eltartót


megvan itt már a becsületes neve sok egyetemnek... itt tartunk

2018. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

"Akkor vehetjük a kérdést alaptalan marhaságnak?"


Miért lenne? marhaság? Én személyesen is több ilyen qrvát ismerek. Kár ennyire védened őket. Amúgy ez nem csak magyarországon ismert jelenség, hanem más országokban is gyakori, hogy az egyetemisták qrválkodnak. A franciáknál is elég gyakori, pedig ott jobb az életszínvonal. Ez nem mai cikk, de talán érdekes lehet: [link]


A diákprostitúció nagyon is valós jelenség és rengetegen csinálják. De nyilván nehéz erről hiteles statisztikát készíteni, mivel ezek nagyon rafináltan, ügyesen ténykednek. A neten arc nélkül hirdetik magukat, vigyáznak, hogy ne legyenek felismerhetők a hirdetésben és külön "melós" telszámot használnak erre a célra. Így hát nem könnyű őket beazonosítani.

2018. febr. 2. 15:09
 29/42 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről amúgy, a diákprostitúcióról a politika kategóriában kéne rinyálnod. Érdekes, a fejlett országokban nincs ilyesmi, micsoda véletlen. Itt meg Magyarországon (azon belül is nagy százaléka Budapesten) több mint 500 000 prostituált nő él, ezt meg nem mondom már milyen statisztikában olvastam, de a szám valósnak tűnt. Ezek közül meg rengeteg diáklány valóban. Ez van, ez egy ilyen ország.
2018. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
#29 Éppen, hogy a fejlettebb országokban is csinálják. Az előbb linkeltem róla egy cikket. Kár ezt az életszínvonalra fogni, aki qrva és nem bír a vérével az bármikor talál rá indokot, hogy qrválkodhasson...
2018. febr. 2. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!