Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menő autó, vagy inkább több pénz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő autó, vagy inkább több pénz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem vagyok egy nagy csajozós típus és még csak most kezdek dolgozgatni, de szeretném tudni, hogy mi a fontosabb. Mivel tehetném magam érdekesebbé a csajok szemében? Ha vennék egy menő autót, mondjuk Audi-t/Bmw-t és szinte összes pénzem a kocsira és fenntartására elfogyna, vagy ha vennék egy egyszerű autót jó állapotban, de jó sok pénzem megmaradna a csajozásra? Előre is köszönöm a tippeket.

2018. febr. 1. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkább észt vegyél, ne kocsit... Egy intelligens férfi a normális nőknek jobban kell mint a BMW
2018. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na, ide jutatta a hiszékeny hülyéket a gyakorin sokat látott "a csajoknak pénz kell meg autó" folyamatos (és teljesen alaptalan) mantrázása. Bár az autókereskedések jól járhatnak ezzel :D
2018. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb őszinteséggel mondom, hogy ne akarj a nőkre ilyen szinten költeni. A te kis pézed, bsszus, tedd félre, gazdálkodj vele, arra költs, amiben örömed leled és ami számodra(!) fontos.


Tudom, az én szavam itt nem számít, mert nő vagyok és a nők álszentek és hazudnak, de ennél őszintébben nem tudom mondani: én is sokat költöttem úgymond a pasizásra, tetszeni akartam a fiúknak, mert ki ne akarna tetszeni a másik nemnek? Mindenkiben benne van ez a hiúság. De sosem hagytam magam vezetni. Te sem hagyd. Én pl számomra dögös ruhákra, kondibérletre, új szemüvegre költöttem anno a pénzem, mert addig mindig meg volt húzva nekem ilyen téren a határ. Meg jó érzés volt úgy menni egy fiúval valahova, hogy én is meghívhatom. Szerintem így van értelme. Most veszel egy szaros kocsit... Nem tudom, elhiszem, hogy hiányzik a nő, de szóba nem állnék a helyedben egy olyan lánnyal, aki a kocsid miatt áll le velem... Nem hogy még tálcán kínáljam magam.


Kapd össze magad, Bruh... Ennyire nem hiányozhat a nuni. :/

2018. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát ez szuper ötlet. Pénzéhes lotyókat akarsz felszedni. Utána, meg jön a duma, hogy minden nő csak a pénzre hajt. Ezt soha nem értettem. Minden ember valamit sugároz, a kinézete, a tárgyai stb. Úgy kell viselkedni és öltözködni, hogy olyan embereknek hívd fel a figyelmét, akik társaságára igazán vágysz. A nőkre is igaz. Kiteszik amijük van, utána meg csodálkoznak, hogy csak szoknyapecérekbe futnak folyamatosan.


Szerintem meg tanulj, olvass és képezd magad pénzügyi területen és ne idiótaságokra szórd el a pénzed, mert nagyon meg fogod bánni.

2018. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi köze a "menő autó"-nak az Audi/BMW-hez?


Kevés szánalmasabb látvány van amúgy, mint a csóró panelproli "menő"(nek hitt) kocsival, amin kívül amúgy nincs egy fityingje se.

Ráadásul ezek tipikusan, akik megveszik az adott modellt a legnyomibb motorral, mert hogy ne egyen sokat, az már úgy drága :D

Azt meg felejtsd el, hogy csak 10milláért lehet olyan kocsit venni, amit megnéznek az utcán, pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

De pl az MX-5-öket is nagyon szeretik az emberek, valódi élményautó, és pofás is, minden ismerősömnek tetszik, akivel eddig beszéltem, és bőven 10m alatt ki lehet fogni jó állapotúakat.


Még ha kocsival akarsz villogni, akkor is baromság az összes pénzedet elszórni rá... miből tartod fenn? Miből javíttatod? Casco, stb?

Szomorú látványt nyújtanak ám az elhanyagolt drága autók, mert megvették mert kellett mint egy falat kenyér, de utána tükörradiálon jár, fék már rég elkopott, a motor furán csörög-zörög, mert nincs pénz elvinni szervizbe, aztán vagy marad úgy ahogy van, vagy nekiállnak otthon berhelni, aztán viszik szatyorban a szerelőhöz, hogy nem sikerült :D

Megéri!


Mondjuk én kifele menőzés helyett olyanra költeném a pénzt, amit VALÓBAN én élvezek. Sokkal vonzóbb egy olyan ember, akin látszik, hogy jól érzi magát a bőrében, mint egy olyan, aki görcsösen meg akar felelni.

Plusz nem elhanyagolható szempont, hogy ha olyasmire költesz, amit élvezel, akkor valóban jobban fogod érezni magad, máris megérte.

2018. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!