Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjam fel vagy próbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel vagy próbálkozzak nála tovább? 17L

Figyelt kérdés
Tavalyi tanévben mellettem ült egy srác, akivel úgy alakult, hogy együtt is táncolunk szalagavatón. Már vagy egy éve tetszik nekem és mindig próbáltam nyitni felé és úgy is éreztem, hogy lehetne köztünk valami. Ha én mosolygok, ő is. Viszont nemrég lett egy nálunk két évvel fiatalabb barátnője, aki szerintem és pár barátnőm szerint sem illik hozzá. Ha látom őket nem az jut eszembe, hogy milyen nagyon szerelmesek. Néha elvesztek minden reményt és nem is beszélek vele, máskor meg ő keresi az én társaságom. Ha barátnője van, akkor normális emberek módjára hagyjam is a dolgot vagy ne adjam fel és próbáljak meg valahogyan közelebb kerülni hozzá? Kicsit reménytelennek érzem a helyzetet, de nem akarok lemondani róla.

2017. aug. 14. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt nincs "jó választás". A kérdés, hogy melyik esetben tudnál jobban kijönni belőle? Lenne-e elég bőr a képeden ahhoz, hogy mondjuk bepróbálkozol, a srácnak mégis a mostani barátnője kell, és mégse vedd magadra sok ember véleményét rólad ezek után? Vagy ha hagyod az egészet, akkor nem fogod-e sokáig rágni magad azon, hogy vajon mi lett volna, ha mégsem hagyod magad? Magyarul fontos-e neked a tisztesség, és hogy mások mit gondolnak majd rólad? Mert ha igen, hagyod az egészet amíg együtt vannak, ha viszont nem, akkor hajrá! :)
2017. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted mond meg neki, kiderül milyen nagy a szerelem azzal a lánnyal :)

Tudod, szerelemben és háborúban nincs irgalom.

2017. aug. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az igen, az már egy mélység értelmileg, ha valakinek a párkapcsolatát akarod tönkretenni. Nagyon elkorcsosultak és önzők a mai "fiatalok".
2017. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem állítottam olyat, hogy bármilyen módon közéjük állnék. Az ő kapcsolatuknak csak ők vethetnek véget. Ha nem ismer engem vagy nem tudja a teljes egészet, akkor ne állítson olyat, ami nem igaz. Ha boldog a lánnyal, akkor az is lesz, én nem akadályozom meg. De az nem bűn, hogy tetszik nekem vagy néha beszélgetek vele. Reménykedni szabad, nem? Viszont a névtelen ítélkezést ne arra vetítse ki, akinek meg sem fordult a fejében, hogy tönkretegyen egy kapcsolatot.
2017. aug. 14. 04:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd el mit érzel. Ha nem akarja akkor hagyd. Olyan szekér után nem futunk ami nem akar felvenni
2017. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Sose légy tekintettel arra, hogy van barátnője. Hogyha neked lesz barátod és megtetszik egy csajnak, akkor ő se lesz tekintettel rád. Úgyis az emberek döntik el, hogy mit lépnek és merre. Hogyha ő úgy dönt, hogy veled akar lenni, akkor tökmind1, hogy te befolyásoltad a döntését, vagy nem. Ha nem te befolyásolod, akkor megteszi majd más. Az emberek sz*rnak másokra, úgyhogy nem gondolom, hogy törődnöd kellene azzal, hogy a másik csaj mit akar. Fordított esetben jó eséllyel őt se érdekelné, hogy te mit akarsz. Az élet verseny minden téren és az embereket nem érdekli a másik érdeke / élete. Mindenki a saját érdekében cselekszik és legtöbbször úgy, hogy nincs tekintettel másokra. Magamból indulok ki? Igen, mert tapasztaltam, hogy az emberek ilyenek. Azt adom, amit kapok. Se nem többet, se nem kevesebbet.
2017. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Adammaister ***** válasza:
Mintha magamat látnám..
2017. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a komolyabb bepróbálkozást addig hagyd amíg barátnője van. Gonosznak tűnhet hogy arra várakozol mikor szakítanak ,de azt legalább önmagadban tartod és mégsem rondítasz bele a kapcsolatukba.

Tehát beszélgess vele ,mosolyogj rá ,légy kedves ,ilyen apróságokkal jelezhetsz neki ,de semmi hű de komolyat ne csinálj amíg együtt vannak.

Gondolj bele hogy neked hogy edne ha valaki a te kapcsolatodat akarná tönkrevágni. És ebben az esetben nem számít hogy szerelmes vagy-e vagy sem ,tetszik-e vagy sem. Itt emberi humánusságról van szó.

Nem bűn hogy tetszik ,reménykedni sem bűn. Apró jelzéseket sem adni bűn.

Szóval legyél vele kedves ,érd el hogy jól érezze magát veled ,szeressen veled beszélgetni aztán ha benne úgy alakulnak a dolgok majd ő inzézkedik barátnő ügyileg.

Ha mégsem akkor csak kívülről fura a kapcsolatuk ,de belül harmonikus. Akkor már viszont tényleg engedd el.

2017. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Add fel xD
2017. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!