Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyobb esélyem van a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb esélyem van a számomra tökéletes külsejű nő megszerzésére, ha a testalkatot kiszélesítem?

Figyelt kérdés

Ami fontos nekem egy nőben: gyönyörű babaarc, tökéletes fogsor, makulátlan és puha bőr, nagy mell, derékig vagy fenékig érő fekete vagy sötétbarna haj, mindig remek illat, emellett öltözködjön nőiesen és kifogástalanul, valamint legyen nagyon kedves, az sem hátrány ha a konyhában otthonosan mozog és tanult

Ha ezekből nem engedek , de mondjuk nem ragaszkodom a vékony testalkathoz, hanem lehet kicsit duci is, akkor nagyobb az esélyem?


2018. febr. 1. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy várhatsz tökéletes bőrt, ha belefér egy dundi lány? Elhiszed, hogy létezik narancsbőr nélküli túlsúly?


Amúgy nem vészes, sok szép fogú, szép bőrű, hosszú hajú lányt ismerek.


Szerintem elég, ha csak a bőrt nézed.


Fizeted a fogszabályzóját, veszel neki hajhosszabbítást, és fél év alatt vékony csajból is lehet álomnőd. De befektetni gondolom nem akarsz, csal készen felel meg, egyből.


Egyedül a hibátlan bőr necces, azzal vagy születni kell, vagy nem lesz, hiába költ az ember milliókat.


Szóval szerezz egy szép bőrű nőt, fektess ve pénzt és energiát, mert a többi dolgot könnyen össze lehet szedni fél év alatt.

2018. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nő nem létezik vagy ha igen, akkor foglalt vagy nem téged fog akarni. :D

Esetleg Conchita Wurst: D

2018. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
De nagy szégyen vagy ember...XDDDD
2018. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne esélyed, hisz gondolom te is tökéletes vagy... :)
2018. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sírok ezeken a kommenteken :DDDDDDDDDD
2018. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2018. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És most akkor mennyivel vagy beljebb, hogy ezt idelinkelted? Én írtam ki azt is. ÉS?
2018. febr. 2. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!