Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már rettentően frusztrál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már rettentően frusztrál, hogy sosem volt barátnőm, akkor minden létező eszközt be kellene vetnem egy nő megszerzésére?

Figyelt kérdés
Már rohadtul elegem van,hogy minden jöttmentnek volt már nője vagy éppen van,csak nekem meg,és rossz nézni a sok csajt is,akik viszont nem hiszem,hogy érdeklődést tanúsítanának irántam.Nem vagyok jóképű,ezt tudom,valamint a kissé vékonyabb(de azért izmos),magas alkatom sem leányálom,de most már nincs mese,valahogy muszáj szereznem valaki,lehetőleg nem az ismerőseim közül.Valami tipp,ami szerintetek a legcélravezetőbb lenne?
2015. márc. 21. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kloroform.
2015. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legjobban a sok kis törpenövésű gyökér idegesít,akiknek persze jó nője,legszívesebben felrúgnám őket a Holdig.
2015. márc. 21. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
2: Ne aggódj, a "törpenövésű gyökereknek" sokkal nehezebb a dolga. Nekem a magasságom miatt még 28 évesen sem sikerült még egy randit sem összehoznom, mert menekülnek tőlem a lányok a külsőm miatt.
2015. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát azt kéne,igen.És nekem is ezt kéne,de én már beletörődtem,hogy egyedül maradok,nem is érdekelnek a nők.Rájuk sem nézek,mert felesleges.Úgysem érdeklem őket,akkor minek törjem magam és öljek bele még több időt,energiát,pénzt?! Felesleges,de komolyan.

23/F

2015. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
70%
Kérdező, amíg így állsz az emberekhez, azt nézed ki milyen kis törpe és milyen gyökér, addig nem is lesz barátnőd. A hiba benned van, ne a környezetedet okold a saját sikertelenségedért. Hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit a külseje alapján ítélj meg? Ne másokkal foglalkozz, tegyél rendet a saját házad körül!
2015. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint ha más nem a külseje alapján ítélné meg az embereket,nők,férfiak vegyesen.Mégis mindnek van nője,csak persze nekik el lehet nézni,hisz helyesnek születtek.
2015. márc. 21. 20:47
 7/7 anonim válasza:
kuldj mar kepet komiban, pls
2015. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!