Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha eddig sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha eddig sikertelen voltam a nőknél, de ez változott, viszont egy éve impotens lettem?

Figyelt kérdés

Nem jött össze egy lánnyal se semmi, egy idő után elegem lett az egészből. Ez olyan másfél éve történt, majd rá félévre impotens lettem. Elmentem dokihoz többhöz is. Megoldás nincs eddig rá. Igazából bele is tőrödtem a sorsom a, de három hónapja egy nő erősen érdeklődik irántam.


F/28


2018. febr. 3. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ennek elsősorban pszichikai okai vannak. Lehet, csak azért nem műkodik, mert nem volt szükséged rá. Kezd el randizni a csajjal, háta a közelsrge helyrehozza. Ha ez sem segít, na akkor kezd el csak aggódni! :)
2018. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem simán csak beparáztál egy komoly kapcsolat lehetőségétől, és hogy teljesíteni kell.
2018. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gál Zoé ***** válasza:
38%
Szüneteltesd a nőzésd addig, amíg potens nem leszel megint, mert én például úgyis dobnálak, ha nem állna fel!
2018. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Hát nem all a dáko.

Ennyi?

Tesa.

Van 10 ujjad.

Van egy nyelved.

Ha bevállalós a csaj, van 2 öklöd.

Mi a kérdés?

2018. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nő nélkül ilyesmin nehéz túl lenni. Keress egy nőt, akivel tényleg bensőséges és akkor tapasztaljátok ki mi van éles helyzetben.


Amúgy gyógyszert nem írnak fel a dokik?

2018. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Nemzeskeptelen vagy vagy a merevedessel van gond?

Az, hogy itt barmire diagnosztizaljanak az ertelmes kommentelök, elhanyagolhato.

Egyebkent egyik sem kizaro ok egy müködökepes parkapcsolathoz, de nem eppen könnyiti a dolgot.

Emiatt azonban ne hagyd ki a lehetöseget. Ismerkedj, legy vele öszinte, aztan meglatod, milyen iranyt vesznek az esemenyek.

2018. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

3,4es valaszolok kisse unintelligensek.

3as,a stilusod miatt egyaltalan szoba all veled valaki? Allandoan latom,h mennyire buta kerdeseid es valaszaid vannak. Nagyon meno vagy..kis csitri

2018. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Nő vagyok. Leírom az én helyzetem, és hogy mit tennék hasonló helyzetben.


Kb. november óta tetszik egy férfi és próbálom őt minél jobban megismerni, de nehezíti a helyzetem, hogy nehezen nyit az emberek felé és neki is vannak egészségi problémái, amiről nem szeret beszélni (érthető okokból).

Mindezek ellenére én még mindig úgy érzem, hogy meg akarom őt ismerni és a problémák ellenére tudnám szeretni, segíteni neki, amiben csak lehet. Már most is megtenném, ha engedné, de nem akarok tolakodó lenni. Minden, amit tehetek, hogy türelmes vagyok és várok, közben pedig amikor csak tudom, éreztetem vele, hogy fontos számomra.


Ha esetleg kiderülne róla is hasonló, nem riadnék el tőle. Vele együtt keresném a megoldást. Én is azt gondolom, amit már előttem írtak, hogy szerintem lelkileg kellene előbb rendbe jönnöd, és utána könnyebb lenne. Véleményem szerint, aki felnőtt, értelmes ember, és valóban annyira fontos számára valaki, akkor kiáll mellette bármi áron.

2018. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Old meg a problemad, mert 99% nem fog impotens pasival randizni, mint ahogy szexelni nem hajlando novel sem.
2018. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Addig csak randizgass, növeld az egód, flörtölj, amíg meg nem szűnik a probléma.


Amíg nem vagy rendben, csak rosszabb lenne, a sikertelen együttlét teljesen lehangolna.


Én még merevedési zavaros férfival is szakítok, nemhogy impotenssel.. és ne álltasd magad, a felnőtt nőknek szüksége van a behatolás érzésére, orgazmust magunknak tudunk a leggyorsabban és a legélvezetesebben okozni, nem azért szexelünk, hogy ezt más megtegye helyettünk.


Én a behatolással kapcsolatos összetartozás miatt szeretkezek, el sem tudok képzelni e nélkül együttlétet. Illetve nyilván el tudok, de nem akarok.


Nyugodtan randizz a nővel, ismerkedj, csókolózzatok, flörtöljetek, de ne jussatok el vetkőzésig, amíg a gondod meg nem oldódik.

2018. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!