Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti, hogy tudtok újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti, hogy tudtok újra bízni sok sikertelen randi után?

Figyelt kérdés
Most szakítás után vagyok pár hónappal. Volt már 2 randi kísérlet, az egyikőjük több vasat tartott a tűzbe mint kiderült, a másik szintén, de róla időben megtudtam a randi előtt egy véletlennek köszönhetően. Az utolsó kapcsolatom előtt is sokat randiztam, elő fordult ilyen, hogy nem csak én voltam a képben... Ezek után hogy sikerül bizalmat szavazni? Persze lehet hogy az önértékelésem nem 100 % de nem is vészes, úgy értem ha valakinek nem tetszem ez van, de még is félek bárkit megkedvelni. Rettegek az újabb csalódástól.

2018. jan. 8. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én éppen olyan vagyok, aki próbálok egyszerre csak egy nővel ismerkedni, de semmi kifogásom nincs az ellen, ha valaki egyszerre több emberrel ismerkedik. Amíg nem vagytok kapcsolatban miért várod el, hogy csak veled foglalkozzon? És mi van ha egyszerre két nővel sikerül pont randit összehozni? Mi köze van ennek a bizalomhoz?
2018. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Neked is volt két randikísérleted nem? Meg írtad, hogy régebben sokat randiztál. Akkor ezek szerint te is több vasat tartottál a túzben...

Mégis milyen jogon várják el a nők egy férfitól, hogy teljesen ismeretlenül, még a randijuk előtt sem merjen más nőkkel ismerkedni, csak rá várjon egész életükben? Hihetetlen.

2018. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Oh hat kitartassal xd normális és csinos lánynak tartom magam, mégis annyit gyökérrel sodort össze a sors h az hihetetlen. Nem szabad feladni!:) Valahol vannak rendes pasik, csak jól elbujtak:D nyugi
2018. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2: csak a kérdezőnek van ez az elvárása, hogy csak vele lehet ismerkedni. Általában egyáltalán nem várják el ezt a nők, legalábbis nagyon vicces lenne, mert belegondolva az 5 interneten megismert nőből akivel vagy összejöttem, vagy jóban lettünk utána, 4-ről tudom, hogy más férfiakkal is ismerkedett velem egyidőben. Volt aki rögtön mondta is, volt aki csak később. Sosem akadtam fel ezen.
2018. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tévedés, nem interneten ismertem meg őket. Ott nem ismerkedem.
2018. jan. 9. 06:26
 6/6 A kérdező kommentje:

Személyes ismerkedésre gondoltam. Őket egy ideje ismerem.

Interneten gondolom máshogy megy a dolog.

2018. jan. 9. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!