Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nőtársaim! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves nőtársaim! Járnátok egy impotens férfival vagy ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésnél, azt a választ adtam egy impotens férfinak, hogy szüneteltesse a nőzést, amíg potens nem lesz megint és nagyon csúnyán lepontoztak.

#merevedés #ipmotencia
2018. febr. 3. 14:38
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
31%

Kilencessel értek egyet.

Az intimitáshoz, szexualitás megéléséhez, élvezetekhez nem feltétlenül kell egy kőkemény f^sz.

Ott van a keze, nyelve, szexuális segédeszközök. Ha van szexuális vágya, nem lenne ez számomra probléma.

Nem a farok körül forog a világ...

N

2018. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
58%

Impotens, mint nem lehet gyerekünk, vagy impotens, mint nem áll fel neki?


Ha nem áll fel neki, kicsit zokon venném. De nem lenne gond, társat keresek, nem szexpartnert, amúgy is van 10 ujja meg egy szája.


Ha nem lehetne gyerekünk, egyrészt örülnék, hogy nem én leszek nyúzva fogamzásgátlóval, amit úgysem fogok szedni, meg nem megy a hiszti a gumi miatt. Felüdülés lenne bárhol, bármikor szexelni ilyen hülyeségek nélkül. Másrészt nyilván nem kellemes, mert szeretnék babát. De az még messze van, csak-csak találnánk megoldást rá.:)

2018. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
62%

Akkor sem kezdenek inpotens pasival. Nyilván nem csak a farka van, de hozzá tartozik a szexhez hosszú távon.

Ez nem alszenteskedes.

N25

2018. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen kizáró ok, szükségem van arra az érzésre, hogy bennem van a másik. Orgazmusról le tudok mondani, erről az érzésről viszont nem.
2018. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
#12: Nem áll fel neki. Gyereketek lehet, bár lehet mesterséges megtermékenyítés kell hozzá, de spermát le lehet belőle csapolni, ha nagyon kell. Akinek nem lehet gyereke, azt meddőnek nevezik.
2018. febr. 3. 15:33
 16/45 anonim ***** válasza:
44%

Drága hölgyek, mekorra öntudat... kell, kell, nekem jár.

Azért, ha fordítva lenne, és kiderülne, h nem volt igazi orgazmusotok férfival (és ez kb. hasonló, mint az imporencia), féreállna a szátok. Ja, ne gyertek azzal, h ügyetlen a partner, mert az esetek zömében nem ezért nincs orgazmusotok, csak szólok.

Legyen türelmes a férfi, meg megértő, aham. Nem kicsit önzők vagytok.

Pontozzatok nyugodtan.

2018. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
37%

Ja, bocsi, fogalomzavarban voltam.:D

Hát ha nem áll fel neki, az bajos... Hosszú távon mindenképp. De szerintem lehet ezen segíteni, meg sok jó kezelés van... Ha csak ezen múlna és amúgy tetszene meg minden, én simán végigjárnám vele a kezeléseket meg megvárnám úgymond... Nagyon rég volt már olyan férfivel dolgom, akivel jól kijöttünk és megvolt a vonzalom, a fél karom odaadnám egy ilyenért.:( Ilyen esetben nem érdekelne, hogy impotens.


Azt meg megoldanánk valahogy, hogy megtanuljon nekem örömet okozni másképp.:) Egyedül is megoldom magamnak és igaz, nem sok férfivel volt dolgom (5), de közülük 2 tudta normálisan csinálni, pedig egyikük sem volt impotens. A többinél sosem mentem el, mert mindig önzőztek meg türelmetlenkedtek. Ennél nem rosszabb az sem (sőt), ha valaki másképp végre normálisan kielégít.


Én bevállalnám. Nevezzetek álszentnek, de őszintén mondom, bevállalnám. Nem lenne hétköznapi a kapcsolatunk, de nem lenne működésképtelen. És addig tepernék, amíg nem találunk rá megoldást.

2018. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
35%

Jézusom, ennyi frok központú sültcsirkét.

Kár, hogy egy binek akarjátok beadni, hogy csak töltve jó a szex... és más nincs is.

Ám javaslom próbáljátok ki, milyen nélküle, és mennyire tud ténylegesen felizgatni a párotok, pusztán érintéssel, nemiszervek érintése nélkül, ti is meglepődtök, mennyire egysíkon ismeritek a partner testét, és a sajátotokat...

2018. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó senki sem vitatja, hogy be lehet gerjedni farok nélkül. De mire vágyik egy felhúzott, pattanásig feszült nő? Nem arra, hogy valaki megérintse a csikloját, vagy bedugja az ujját. Szexet kíván. Lehet, te biként nem, én heteroként, ha fel vagyok izgulva, bizony arra vágyok, hogy belémhatoljon a másik és érezzem, hogy bennem van.


Amúgy az nem zavarna, ha nem lenne orgazmusa(nyilván igen, és megpróbálnák tenni érte, de még elfogadható viszonylag). Az zavarna rettentően, ha nem lenne merevedése. Az azért nem ugyan az, mint nálunk az orgazmusnélküliség.

2018. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
41%
Pedig, majdnem ugyanaz. Lelki oka van az orgazmus képtelenségnek is partnerrel, és a leki eredetű impotenciának is.
2018. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!