Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nőtársaim! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves nőtársaim! Járnátok egy impotens férfival vagy ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésnél, azt a választ adtam egy impotens férfinak, hogy szüneteltesse a nőzést, amíg potens nem lesz megint és nagyon csúnyán lepontoztak.

#merevedés #ipmotencia
2018. febr. 3. 14:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok, annyira nem érdekel a szex. Jó ha van, de ha nincs, nem hiányzik. Orgazmusom is van, de ha nincs, nem hiányzik. Lehet, hogy aszexuális vagyok? Nem tudom mi a pontos definíciója az aszexualitásnak.

36N (férjnél vagyok, priviket nem kérek)

2018. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Kizáró ok, és nincs bűntudatom azért, mert nem jönnék össze olyasvalakivel, akinek nem áll fel. Keressen olyat, akinek elég a nyalás meg az ujjazás, nekem nem elég.
2018. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
Régen nagy tisztelettel, csodálattal tekintettem a nőkre, hiába mondta a haverom, hogy minden nő qrva. Itt ugyan nem olvastam el minden kommentet, és a felmérés nem reprezentatív, de úgy tűnik hogy igaza volt. A legtöbb nő számrára úgy tűnik hogy az a legfontosabb, hogy egy kemény phasz legyen a pinájukban. A többieknek továbbra is jár a tisztelet. :)
2018. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Szóval az rossz nő, aki szeret szexelni a szerelmével? És gondolom, azt már rég tudod, hogy minden férfi getzi, mert a frissen szült asszony mellett azt a nyomorult hat hetet nem bírják kívárni.
2018. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
#44 azt már rég tudom, (bár ugye nem minden férfi, mint ahogy írtam, nem is minden nő) de tény, hogy nagyon sokan megrekedtek az állatok szintjén. Én otthon viszont azt tapasztalom, hogy nekem is meg a barátnnek is az a fontosabb, hogy a másiknak legyen jó. Persze az is lehet hogy ez nem normális, és mi vagyunk rosszul összerakva.
2018. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!