Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy beosztott férfinak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy beosztott férfinak mi okból nincs esélye egy ugyanolyan keresetű beosztott nőnél sem, amikor állitólag egy "azonos szinten" nagyobb eséllyel talál párt valaki?

Figyelt kérdés
A beosztott "melós" azaz kis keresetű nőknek ugyanúgy nem kell egy beosztott férfi társasága, akkor honnan a legenda, hogy azonos szinten kell társat keresni és sikere lesz valakinek?

2018. febr. 3. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Az gondolom meg se fordult a fejedben, hogy külsőre nem jöttél be a csajnak.


Ja, ez túl egyértelmű, mi? És könnyebb arra fogni, hogy minden nő anyagias.

2018. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
A férjem és én is havi 140.000 ft-ot adunk a közös kasszába. Ő többet keres, de tőlem azt csinál vele, amit akar.
2018. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Masert nem jottel be a nonek. Ostoba vagy, mint a fold, egy bites gondolkodassal. Levontad a kovetkeztetest. Grarulalok. Hulyebb nem is lehetsz.
2018. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
A nők mindig fölfelé választanak, mert megtehetik [link]
2018. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem van igazság abban, amit a 4-es írt. Bár előfordulhat az is, hogy egyszerűen valamilyen külső vagy belső tulajdonságod alapján nem jöttél be annak a nőnek, de a nők döntő többsége szeret felnézni a párjára (nem szó szerint). Tehát ha csak egy kicsivel is, de az "azonos szint" fölé lőnek, ha megtehetik. Márpedig legtöbb esetben megtehetik, mert ugyanez visszafele is igaz. Ha kimész az utcára és megkérdezed az utca emberét, hogy mi a véleménye a női egyenjogúságról, akkor a legtöbb nő és nagyon sok férfi is kapásból rávágja, hogy egyet ért vele. Ha viszont egy kicsit mélyebbre ásol, akkor kiderül, hogy ezek a férfiak és nők is a hagyományos szerepekben hisznek.


A #2-es válaszoló példájával élve: mindketten 140.000 ft-ot raknak a közösbe, viszont a férje többet keres. Így egyrészről megvan az egyenlőség, hiszen egy átlagos hónapban mindketten ugyanannyit adnak be (egyikük sem több a másiknál), másrészről viszont ha van egy váratlan nagyobb kiadás, akkor tudnak támaszkodni a férfi "tartalékaira", ezáltal a nő fel tud nézni a férjére, a férfinak pedig jól esik, hogy meg tudta tenni kettejükért.


Vagy egy másik példa: szinte az összes kapcsolatban a férfi fizikailag erősebb a nőnél. Ez persze nem úgy néz ki, hogy mondjuk reggelente kihívja szkanderozni, hogy megmutassa "ki az úr a háznál", hanem pont úgy, hogy ezt nem hangoztatja, viszont ha valamiért szükség van a nagyobb fizikai erőre, akkor tud bizonyítani (mondjuk egy bútor cipelése). Ekkor a nőnek is jó érzés, hogy "a férjem milyen könnyen bevitte azt a fotelt, én megmozdítani sem bírtam", a férfinak pedig, hogy bizonyíthatta az "erőfölényét", amit a párja (és mások) ellen soha nem használ ki.

2018. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább honnan ez a legenda?


Amúgy szerintem csak az vágyik SOKKAL magasabb presztízsű/fizetésű/anyámkínja párra, akinek baja van a saját életével/teljesítményével. Én még önmagával elégedett embert nem láttam olyanra vágyni, aki kategóriákkal jobb volt nála valamilyen szempontból.

2018. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Nem érzem úgy, hogy feljebb választottam volna, mert igaz ő többet dolgozik, és valóban van nála biztonsági tartalék, viszont a teljes háztartást én viszem. Ez így 50-50

2018. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7: Igen, erre írtam, hogy csak "egy kicsivel" fölé. Ez nem azt jelenti, hogy a férfi mindenben több, jobb legyen, ilyen nem is létezik. Te másban teszel többet a kapcsolatba és az egészet nézve jön ki (jó esetben) az egyenlőség.


A példáimban pontosan azért írtam a keresetet és a fizikai erőt, mert ezek a legtöbb kapcsolatban így vannak. Rengeteg olyat hallani, ahol sem a nő sem a férfi nem tudja helyén kezelni, ha mondjuk ezek közül valamelyik megfordul. Sőt, az a ritka eset, ha ez sikerül.

2018. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
A nők ösztönösen lenézik a velük egy szinten lévő férfiakat és csak a náluk jobbakat tartják elég jónak magukhoz. És mivel a nők válogathatnak, könnyedén kifoghatnak olyan férfit is.
2018. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A nők mindig felfele igyekeznek választani, a férfiak pedig lefele. Ez így van, hiába a lepontozás. Ezt a szociológia és a pszichológia tényként kezeli.
2018. febr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!