Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, hogy valaha lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély arra, hogy egy férfi valaha vevő lesz egy olyan kapcsolatra, ahol először megismerjük egymást, beszélgetünk, szerelmesek leszünk és csak utána szexelünk? Sokat olvasom itt gyakorin, hogy ha egy nő nem fekszik le valakivel mondjuk pár randi után, akkor csak szórakozik a pasival, és hogy csak a tiniknél elfogadható, ha mondjuk pár hónapig ismerkednek és utána fekszenek le egymással. A való életben is így gondolkodnak az emberek?
2018. febr. 4. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem sok. Az első randin szét kell tenned a lábad.
2018. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, mit gondolnak erről a kedves férfiak, mikor rendszeresen lelépnek pár hét után, ne csodálkozzanak, hogy már nincs kedvem az ismerkedés elején szexelni. Manapság a nullához közelít azon huszonéves pasik száma, akik párkapcsolatot akarnak, szerelemmel meg mindennel, nem csak szexelgetni egy ideig meg randizgatni aztán szevasz, jöhet a következő. Ebbe nagyon beleuntam, úgyhogy mostantól csak azzal szexelek, akinél már biztos vagyok abban, hogy komolyan akar. Ha ehhez 2 hónap kell, akkor annyit fog várni, vagy keressen mást. Amúgy aki ennyi időt nem bír ki szex nélkül, az nem ember, hanem valami egysejtű :D

21N

2018. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem fekszek le egy nővel sem ameddig nem ismertem meg. Azzal az erővel prostizhatnék is, ha nem ismerem meg. Szóval nálam ez nem elvárás, sőt kiábrándító is lehet számomra, ha az elején már odaadja magát, mert az olyan mintha bárkinek megkaphatná ennyi után.
2018. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igy gondolkodik mindenki, haladj nyugodtan a sajat tempodban, velem volt már ilyen is, olyan is, nem szabályozom be időben mikor erkezik meg az alkalom
2018. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is így gondolom, de eddig minden pasi az első randin fogdosni akart, úgyhogy rövid úton le is koptattam őket. Akkor szívesen megengedem, hogy egy férfi fogdosson, ha már ismerem és nagyjából egy baráti szinten vagyok vele, csak biztosnak kell lennem abban, hogy egy dugásnál többet akar. Nehezen bízom meg az emberekben, úgyhogy a legtöbben már az ismerkedős résznél lelépnek, mert nem akarok elég hamar szexelni velük. Igazából nem baj, ha emiatt egyedül maradok, a boldogság a célom, nem a párkapcsolat minden áron. Csak azért tettem fel a kérdést, mert ha tényleg úgy van, ahogy itt írják sokan, akkor esélyem sincs és nem is erőlködöm tovább.

2018. febr. 4. 09:29
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem ez a normális? Nyilván kell, hogy vonzzon a nő küllemre is, de önmagában ez még édeskevés. Megannyi beteg elméjű nő mászkál az utcákon, ahogy férfi is. Szóval, ha valami megtetszik rajta- nem kell, hogy tökéletes külleme legyen, nagyon nem-, pl. hanglejtése, gesztusai, mosolya, hangja, mozdulatai, illata akármi, akkor utána egyértelműen az jön, hogy randizok vele többször is, hogy megismerjem nagyjából a világlátását, gondolkodási sémáit, miképp éli meg a hétköznapokat, milyennek látja önmagát és a környezetét. Fontos, hogy vegye a poénokat is, kerüljünk egy hullámhosszra. Aztán jó esetben szerelembe esünk és utána szerelmeskedünk egymással, mikor kimondtuk, hogy mi egy pár vagyunk. Nem fordítva, hogy előbb ismerem meg a punciját, aztán a lelkét. Nem azt mondom, hogy hónapokig kell húzni a szexet, de adjunk időt a másik mélyebb megimserésére, pár hét, max 1-1,5 hónap randizás (mondjuk heti 1-2 átlaggal számolva), aztán bumm. Az más téma, hogy ismerek olyanokat, akik már első, második vagy harmadik randin ágyba kerültek, aztán együtt is maradtak, de kiemelték, hogy nem a szexuális harmónia miatt döntöttek így, hanem mert annyira egymásra voltak gerjedve lelkileg is.
2018. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 A barátaidnak megengeded, hogy fogdossanak? Leszünk barátok? :D
2018. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval mennyi az esélye, hogy találsz egy normális embert? Mivel ugye.., amit leírtál az a legjobb út nektek.

Elég sok.

2018. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt is megkaptam már, hogy ne várjam, hogy egy férfi szerelmes lesz belém úgy, hogy még nem szexeltünk. Mert a férfiak állítólag csak szex után lesznek szerelmesek.
2018. febr. 4. 09:49
 10/12 anonim ***** válasza:
sajnos a többség komolyan is gondolja amikkel itt hősködik..egyébként meg vagy értve ezzel a gondoddal de férfiként meg a női részleg tűnik ilyennek..szóval azokból is kevés van akik hozzád hasonló gondolkodásúak
2018. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!