Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy ebből a távkapcsolatból valaha igazi párkapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
A barátnőm a szomszéd országban lakik tőlem 400km-re. Már 3 hónapja vagyunk együtt és szeretjük egymást persze már voltunk együtt ahhoz képest sokat h milyen messze lakunk egymástól. Az én munkám nem engedheti meg hogy otthon legyek sokat oda megyek ahol munkát kapunk így ismertem meg. Ő egyetmre fog járni Pozsonyba. És azt sem akarom hogy elszúrja az életét miattam, ha ide jön tanulni akkor nem láthatja az anyukáját és a testvérét ezt sem akarom. Ahoz hogy én legyek hozzá közelebb fel kell mondanom, nyelvet kell tanulnom és én nem láthatom a családom és a barátaim. Van valakinek valami tanácsa?
2015. nov. 8. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden csak tőletek függ, mástól nem. Ha szeretitek egymást és egymást akarjátok, akkor természetesen minden lehetséges. Ápoljátok a kapcsolatot, és amint lehetséges költözzetek össze.

Szerintem előbb fejezze be a sulit, és utána tervezzétek a közös jövőt, addig meg mindenki maradjon ott, ahol van. Ez csak a saját véleményem. A döntés a tiétek.


Mi a párommal 2 és fél éve vagyunk távkapcsiban. Táv 200 km. Az összeköltözést tervezzük, csak ahhoz előbb munkát kéne találni. Júniusban fejeztem be a sulit és még nem találtam sajnos melót. Úgyhogy, amint ez sikerül, lesz tapasztalatom, majd összeköltözünk.

Nagyon szeretjük egymást, és a jövőt is együtt tervezzük.

2015. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a jó ötlet de ő 8 vagy 9 évig fog oda járni az nem kevés :/ össze lehet h még nem költöznénk de legalább ott vagy a szpmszéd városba vennék ki albérletet de ahoz mindent felkéne adnom ami úgy érzem lehet meg is érné de elég nehéz lenne teljesen új életet kezdeni... Én még a szüleimmel élek persze amikor otthon vagyok kicsit félek attól h teljesen egyedül boldoguljak egy másik országban meg szeretem a munkám és már el is értem egy rangot amit kevesek érnek el ennyi idő alatt
2015. nov. 8. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nektek kell eldönteni, hogy mit akartok, folytatni, vagy abbahagyni.

Szokták is mondani, hogy áldozatok nélkül nincs előre lépés, vagy győzelem.

El kell döntened, hogy miatta érdemes-e feladnod azt amit itt elértél, vagy sem.

De egyenlőre szerintem várj vele, ez még nagyon friss kapcsolat, majd ha eltelik 2-3 év, és még mindig együtt vagytok, na akkor már elgondolkodhatsz azon, hogy válts.

Addig meg szerintem teljesen felesleges ezen agyalnod!

2015. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értelek... Nem is most azonnal akartam elköltözni de egy él év múlva mondjuk. Attól is félek hogy ha sokáig várunk az lesz a gond már most majd meg döglünk egymás nélkül :) de köszi a választ
2015. nov. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!