Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket 25-30 között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket 25-30 között zavar, ha egy lány tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Egy barátom volt akivel le is feküdtünk, vele együtt voltunk évekig, de szétmentünk. Tehát 1 pasival voltam eddig.. Ja, és távkapcsolatban...

2015. nov. 2. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"vele együtt voltunk évekig"


Szóval, szerinted az a csaj, akinek csak 1 pasija volt, az már tapasztalatlan? Ahhoz képest, hogy volt egy több éves kapcsolata?


Szerinted az a csaj a tapasztalt, akinek már volt 4-5 pasija vagy esetleg végig ment rajta a fél város?


Jaj kislány, hol élsz te??

2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem a választ köszi, ment a zöld kéz :)

Évekig, de távkapcsolat, nagyon ritkán tudtunk találkozni. És neki kicsit ilyen "minden mindegy" volt, minden jó volt, de nem igazán kaptam instrukciókat hogy hogyan legyen jobb, vagy mit ne csináljak :)

De mondom, köszi a választ, jogos :)

2015. nov. 2. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Én meg 25 vagyok és 1 barátnőm volt eddig távkapcsolatban 2 hónapig. Ehhez képest te tapasztalt vagy.
2015. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a lényeg, hogy legyen meg a csajban az akarat! mármint ha nem is túl jó az ágyban, de legalább akarjon jót szexelni, aztán majd kialakul valami.
2015. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25 vagyok én is és abszolút nem zavarna. Sőt, inkább ez előny nálam bizonyos okok miatt :)
2015. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán.
2015. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat fiúk! :)
2015. nov. 3. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy tapasztalatlan. Majd adja minden magát, bízz meg abban akivel vagy, mondd nyugodtan neki, hogy "vezessen" téged. Örülni fog. Te pedig tapasztalhatsz, odafigyelsz minden rezdülésére, hogy mikor mi esik jól neki és mi esik még jobban. Na a "még jobban" -okra kell figyelni és résen lenni és eszedbe védni. Mert jó,jó.. De a mégjobb az ami igazán jó!
2015. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!