Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek mozgássérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek mozgássérült emberrel?

Figyelt kérdés
Tehát olyan emberrel, aki tolókocsiba kényszerül. Szóval úgy értem, ha megismernétek egy ilyen embert, és szimpatikus lenne, akár lehetne szerelem is belőle?
2018. febr. 4. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez emberfüggő szerintem.
2018. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
persze
2018. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én simán.

19/F

2018. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
igen
2018. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsi de én nem!
2018. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Barátként egyértelműen igen, de párkapcsolatban nem.
2018. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen. Ha kialakulna valami köztünk akkor lehetne több is mint barátság.

Bárki kerülhet tolószékbe, miliméterek és század másodrecek kérdése.

Volt egy durva belesetem, megúsztam komoly sérülés nélkül. Átértékeltem a dolgokat.

2018. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze.:) Jó, nyilván vannak kitételeim, mert azért sokan a mozgássérültté válással elveszítik az igényüket a nőiességre/férfiasságra, de ha minden stimmelne és csak annyiban lenne más, hogy nem tud járni, akkor semmi akadálya nem lenne.:)
2018. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Saját tapasztalat alapján mondom neked, hogy igen, simán. 😊 Neked is sikerülhet, szerintem teljesen ugyanolyan az ismerkedés, mint 2 egészséges ember között.
2018. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!