Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek mozgássérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek mozgássérült emberrel?

Figyelt kérdés
Tehát olyan emberrel, aki tolókocsiba kényszerül. Szóval úgy értem, ha megismernétek egy ilyen embert, és szimpatikus lenne, akár lehetne szerelem is belőle?
2018. febr. 4. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem rossz indulatú,akár,ha meg van az ehhez kellő szimpátia és szingli vagyok.
2018. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze, ha a lány amúgy bejön (csinos, szimpatikus,...) akkor nálam egyáltalan nem kizáró ok, ha kerekesszékkel (!) közlekedik.

31/F

2018. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Más az, ha már a velem töltött életében lett mozgássérült, akkor kitartanék mellette.

2018. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
és akkor sem, ha azután rokkan le, hogy már együtt voltunk
2018. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Te vagy ebben a helyzetben? Vagy miért tetted fel a kérdést? Volt évekkel ezelőtt is egy pont ugyanígy megfogalmazott kérdés.

Az egyik válaszoló voltam, aki igennel felelt.

2018. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem.


szeretek mászkálni, kirándulni, és ebben ő nem lehetne partner számomra.

2018. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak ha úgy áll a dologhoz. Aki besavanyodik, az nem kéne.

Párom volt kerekesszékes már (jelenleg bottal tud járni) és bármikor visszatérhet a betegsége, és újra visszaülhet a székbe. Nem zavar, tudom, hogy ő nagyon jól áll ehhez a dologhoz, egy teljesen normális ember, aki éppen csak nem tud járni, hát Istenem, akkor majd nem másszuk meg együtt az Everestet, aztán kész :D

2018. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze
2021. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!