Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen egy 43 éves jómódú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy 43 éves jómódú férfi, ha gyermeket akar, de nem akar együtt élni az anyával, de akár naponta látogatná őket a gyermekkel? Hogyan találhat ilyen nőt?

Figyelt kérdés

#gyerekvállalás #együttélés nélkül #egyedülálló nőtől
2018. febr. 5. 17:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a gondolkodásmód! Egy gyereknek nem kizárólag azért van szüksége az apjára,hogy anyagilag megadjon mindent, sokkal fontosabb,hogy mellette legyen mindenben, segítse és nevelje Őt.


Miért akarsz egyáltalán gyereket?Azért,hogy idős korodra majd legyen aki gondoskodjon Rólad?Vagy mert az az élet rendje,hogy gyereknek csak leni kellene?


Lehet,hogy találsz ilyen nőt, bár úgy gondolom,hogy az inkább a vagyonodra vágyik.


Egyébként mi akadályoz abban,hogy összeköltözz egy nővel, akivel közös vállaltok és neveltek fel egy gyereket?Annyira elfoglalt vagy,hogy erre nincs időd, vagy zavar a gyereksírás?

2018. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

De együtt miért nem élnék velük?

31/f

2018. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tomi te vagy az?
2018. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Most Te béranyát akarsz??

Ja nem, ez meg annal is jobb. Nem csak kihordja, de neveli is:-)

Nem bantani akarlak, de szerintem Te nem tudod, mit jelent valojaban szulonek lenni. "Latogatni" szuper, csak az nem a neheze.

En nem irigyelném tõled, ha találnâl ilyen nõt. De õszintén azt mondom, nem hiszem, hogy tényleg érted, mit jelent es mekkora felelõsseggel jar a gyermekvallalas:-)

2018. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor inkább fogadj örökbe. Annyi kisbaba van szülő nélkül... Nem kell születni csak azért, hogy utána így állj a családodhoz...:/
2018. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen sztorit ismerek személyesen, baráti körből. Kivitelezhető ha tudod biztosítani mindazt ami egy kényelmes és magas színvonalú élethez kell. Feltéve ha találsz egy okos nőt aki partner lesz ebben és nem rózsaszín felhőn ábrándozik.

Akiket én ismerek körülbelül igy élnek. Vásárolt a nagyon jómódú férfi egy lakást a feleségnek (újépítésű/magas színvonalú), egy drága német autót és havonta minden költségüket fedez.

Ebbe a étkezés, ruházkodás (nőnek Moncler/Burberry/LV/Wolford kategória), benzinpénz, szórakozás, rezsiköltségek, költőpénz benne van. Sőt bejárónő és a babysitter költségét is fizeti. Rendszeresen járnak nyaralni évente kétszer minimum, télen és nyáron. Van amikor a férfi is velük tart.

Mindennap látogatja a férfi családját vagy a felesége a gyerekekkel (három lett) látogatják apukát az irodában. Münködik, ebbe a kapcsolatba három gyereket szült a nő ilyen feltételekkel. Reggel iskolába viszi a gyerekeket, délbe megy értük. Külön órákra viszi őket, színházba, játszóházba. Mindeközben nagyon is ad magára (kozmetika, fodrász, ruhák, körmös, otthon fut gépen). De ilyen nőt nem könnyű találni. Le is leszek pontozva.

2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os,és az érzelmek hol vannak ebben a kapcsolatban? Esetleg még egy fiatal,jóképű srácot is fizet az "apuka"? Én hiszem,h működik amit írtál,olyan igazi,üzleti alapon.
2018. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenki épít érzelmekre és egy időután akár ki is alakulhatnak érzelmek mind a két fél felől. Azért a szerelem nem úgy münködik felnőtteknél hogy megláttam és beleszerettem.

Maga az érzelem nem biztos hogy elég a stabil családi háttér megteremtésére. Erről naponta vannak kérdések. Ha gond a pénz előbb-utóbb a nagy szerelem is szertefoszlik. Nem tudom mennyivel boldogabb egy másik anyuka aki reggel 7 már viszi is busszal bölcsibe a kicsit aztán dolgozik napi 9 órát ha nem többet. Fut a bölcsibe, várják a buszt hóba - fagyba bevásárlást közbe majd háztartás este és hulla fáradtan zuhan ágyba. Örül ha havonta eljut fodrászhoz vagy tud venni egy csizmát a Ccc üzletbe leárazva.

2018. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Újra 16 vagyok, képzeld a férfi üzletember és a nő szüleinek is vállakozása volt. Igen, üzleti alapnak is lehet nevezni de maga a házasság is egy szerződés aminek van üzleti fele is (vagyon/vagyonmegosztás). Lehet hogy hihetetlen de nem mindenki álmodozik 25 éves testépítő srácról vagy csinos kertészfiúról akivel csalni is tudja a férjét . Ha már vannak gyerekek valamien mértékű szex is van a kapcsolatban.
2018. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz együtt élni velük? Az apukák is szoktak fürdetni, pelenkázni, levegőztetni, éjjel felkelni és az anyukának odatenni a babát szoptatni.

Az én férjem ilyen volt. 50/50 százalékban részt vettünk.

Ettől függetlenül lehet hogy találsz olyan nőt aki nem szeretné hogy részt vegyél az életükbe.

2018. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!