Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, interneten hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, interneten hogy lehet csajozni? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Ebben túl sok tapasztalatom nincsen sajnos :D

De nem úgy kezdem, hogy "cső, szex?", hanem beszélgetek vele pár órát először is. Ha ez jól megy, elvagyunk egymással, gyorsan elmegy az idő, akkor jön a kövi. Írok valami mézes-mázas dumát. Mennyire örülök a találkozásnak, nem gondoltam volna hogy ilyen aranyos csajjal ismerkedem össze. Ez utóbbi pont ma megtörtént, és ahelyett, hogy ő is aranyosnak hívott volna, csak ennyit írt "annyira nem vagyok aranyos, mint gondolod, de köszönöm", ez ugye lapát.

Na tegyük fel eddig jók vagyunk, elbeszélgetünk, ő is aranyosnak nevez, stb. Abba a hibába nyilván nem esek bele, hogy állandóan én keresem, kivárom hogy írjon ő is.

A véleményem szerint csak ezek után érdemes intenzívebben témába vágni. Ha túl hamar kezdem, elijesztem, ha túl későn, barátzóna. Téma alatt értem a flörtölést, bókolgatást, kép küldözgetése egymásnak, és hasonlók.

Végül pedig a találkozó/randi kérése. Szerintem eddig 5, max. 10, nagyon zárkózott lány esetében 15 óra alatt el kell jutni idáig, ezenfelül időpazarlás.


Amúgy most nyilván a futó kalandokról van szó, ilyeneket szeretnék. Amiket fentebb leírtam, az csak az én elgondolásom egy számomra ideálisnak gondolt taktikáról.

Kérem csak férfiak írjanak, feltüntetve az életkort!


Nők, légyszi kíméljetek meg az elfogult válaszaitoktól, és ne gyertek ide lepontozni mások válaszait, máshol éljétek ki a frusztrációtokat :D Legnagyobb gond, hogy itt sem hagyjátok békén a férfiakat, ti nektek muszáj a számotokra előnytelen válaszokat egy emberként lepontoznotok...


2018. febr. 6. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, aki azért írt ide, mert nem szabad. Amúgy meg jól csinálod, nem tudom miért kötnék bele, nem engem hülyítesz vele.
2018. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok bibibiiii

És jó nagy hülye vagy fiam.

2018. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Aki nőként ide ír, azt zaklatni fogom privátban, és erre buzdítom az embertársaimat is :D


Vagy zaklatni csak nektek szabad? :)

2018. febr. 6. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem csinálod jól, mert időt pazarolsz a mézesmázoskodással, másrészt gyártod a csalódott nőket másoknak. Nyilván ne úgy kezd, hogy "cső. Szex?", de hamar tedd egyértelművé, hogy valami lazább vagy alkalmi kapcsolatot keresel. Parázni nem kell, hogy ezzel jelentősen csökkennének az esélyeid, mert ahogy látom itt-ott, divat lett az efféle kapcsolat manapság.

31/f

2018. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontozni jöttem, frusztrált sem vagyok, de mivel Te csajozni szeretnél az interneten, gondoltam elmondom női szemmel, hogy az amit leirtál nem rossz, de javaslom, hogy ne tervezd meg előre hogyan építed fel a dolgokat, mert erőltetett lesz az egész. Jöjjön ösztönből,csinald ugyanazt amit a valóságban, beszélgess és minden adja magát. Pacsi :D
2018. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem zaklattál meg privátban, biztos azért mert már ezer éve letiltott felhasználó vagy nálam, így meg se kapom :-*
2018. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy, ahogy élőben: Nézz ki jól. Ennyi a titok. Akinek első körben bejössz, az AKAR veled beszélgetni. Aki nem, az úgysem fog veled komolyan foglalkozni vagy csak a lelki szemetesládája leszel. Szűrd le pár mondat után, hogy mi a helyzet.
2018. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nagyon a mézes mázas dumát nem kell, apró bókokat adhatsz, leginkább a személyiségére vonatkozóan, vagy hozzáfűzést, hogy te szereted az ilyen lányokat, vagy hogy milyen lányokat szeretsz, jelezve hogy vannak elvárásaid és nem egy pincsi vagy aki minden nőnek odaveti magát rögtön hogy "lécci".

A többit egyébként jól írod, a szexuális témára érdemes rávezetni, meg a magas labdákat lecsapni, vagy főként arra építeni (tehát az ilyen hol dolgozol, meg a hasonló hétköznapi témák nem indítják be a vágyat, nyilván szóbakerülhet ez is, de ne ez legyen a lényegi része)

Persze a szexuális, perverz témákat úgy, hogy a nő beleélje magát, maga is jól érzi magát benne, és nem közönségesen.

Aztán mehet a tali is.

Esetleg Tindernél szerintem az is szóbajöhet, hogy relatíve hamar elhívod talira, elvégre ha egymást bematcheltétek, és vissza is ír, tehát nem csak véletlen, akkor hamar fel lehet azt is vezetni szerintem.

Na meg ami a legfontosabb, hogy leginkább a nagy számok törvénye játszik sajnos, tehát a legtöbben vissza se fognak írni, aki mégis aztán ott elhal a beszélgetés, mert nem válaszol, képcserénél ha később van ott is bedőlhet, szóval nagyon sokszor kell próbálkozni, hogy összejöjjön egy, a lerázásokat meg tudni kell félvállról venni, és nem tulajdonítani túl nagy jelentőséget egy nőszemélynek se, hogy xy miért rázott le.

22/F vagyok amúgy.

2018. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
25%

Nem mondanam, hogy feltalaltad a spanyol viaszt, mert minden ismerkedes igy nez ki, rairsz, beszelgettek, aztan erdeklodni kezdtek egymas irant, talalkoztok aztan csok, szex es kapcsolat.

Mi ebben az újdonság?

De a negyesnek nincs igaza, a kerdezo csinalja jol, kell felvezetes, mert kulonben, egybol betesz, a “ez is csak meg akar du.ni kategoriaba, ha nincs elotte belefektetve jo par ora levelezes es chat.

Viszont, azzal is egyetertek, hogy ez csak ugy megy, ha jo kulsod.


Illetve, mennyire erdekes az, ahogy a noi elme mukodese, az, hogy ilyen szep vagy olyan szep vagy, az lepattan rola. De mikor leirod, hogy nem vagy kivancsi a noi velemenyekre, akkor muszaj irnia!! mert nem birja ki az egoja, azt, hogy ne irjon.

2018. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Valami ilyesmi: [link]


... vagy ilyesmi: [link]


... képpel ismerkedj interneten. Garantáltan sikeres leszel. Minden egyéb esetben örvendj, ha egy jó 1-2 napos beszélgetés után nem vagy letiltva a csajnál.

2018. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!