Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akibe szerelmes tudnék lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe szerelmes tudnék lenni, az belém nem az, akibe nem, az meg igen. Más is van így ezzel? 21L

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem,senki.Te vagy a világtörténelem első és egyetlen embere,akivel ez megtörténik.
2018. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedi eset, az emberek 99,99%-val előfordult legaláb egyszer ez, sőt 98%-kal többször.
2018. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez mindig igy van.

megtalálod, ha nem keresed. ez a kulcs

2018. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, rengeteg ember vár egy minden téren top társra, miközben saját maga messze van ettől.
2018. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos ez velem így van már kb 18 éves korom óta, azaz 12 éve :D Igen, akkoriban még 18 volt az a kor, ami most 13 :D
2018. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem arról van szó, hogy sóvárognék számomra elérhetetlen emberek után :D Hanem olyanokról beszélek, akikkel már x ideje randizgatok, és mindig, aki iránt elkezdek érezni is valamit..az irántam nem, aki meg irántam kezd el érezni, az iránt meg én nem. Komolyan nem értem :D
2018. febr. 8. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem olyan ritka ez, sokszor lehet meg ilyen "élményed".
2018. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelemre szűkítjük a kört akkor nekem eddig 4/1/1 a mérlegem. Értelmezni, mint a box-ban. 4 győzelem 1 döntetlen 1 vereség. Aztán lehet, hogy a 4 kicsit több, ám csak ennyi manifesztálódott nyíltan előttem.
2018. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól haladsz. A problémát már felismerted, most már csak tenned kell a kiküszöbölése érdekében. Olyan partnerré kell válnod, aki után minden pasi megnyalja a tíz ujját.
2018. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!