Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerelmes egy fejemben kitalált lányba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fáj a szívem, hogy nem lehetek azzal a lánnyal, akit a fejemben kigondoltam. Olyan érzésem van, hogy amikor erre a lányra gondolok, akkor nem a szexuális vágy fog el, hanem a kedvessége, szeretete, az arca szépsége. Amikor erre gondolok, akkor szinte a szomorúságomban a könny csepp is kicsordul a szememen, mivel nagyon hiányzik ez a képzeletbeli lány és tudom, hogy valószínűleg olyan nő mint ő sosem lesz az életemben. Az a kérdésem, hogy miért egy fejemben megalkotott, kitalált lányba vagyok szerelmes és miért nem egy igaziba? Más is volt ilyen helyzetben, vagy ez csak velem történik meg?

Előre is köszönöm a válaszokat!

19F



2018. jan. 21. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Tudom, hulyen hangzik, meg majd sokat le fognak szolni teged is h skizo vagy meg ilyesmi...de az en parom is nagyon sokaig abrandozott egy lanyrol, neki konkretan kulsore is meg szemelyisegre is megvolt az alomno, akinel lejjebb nem akart adni soha, es vart ra. Vagyis ram...

Sokat kepzelodott arrol mit csinalnank ha leteznek meg mirol beszelgetnenk, meg szinte azt is h mit mutatna meg mint kedvenc helyei. Aztan egyszer csak megjelentem az eletebe.

Tehat...ne hidd h hulyeseg. Ne add alabb az igenyidet a nok teren mint amit szeretnel..de azert ne is keseregj olyanon, aki meg nem letezik. Az azert folos

2018. jan. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a nő te vagy! Mindenki számára a saját személyisége a megnyerő. Amikor maszturbálsz gondolj rá így olyan, mintha ő verné hiszen a fejedben létezik. kvák-kvák-kvák
2018. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te a szerelembe és a vágyba vagy "szerelemes", magába az érzésbe, amihez társítasz egy elképzelt személyt is.


Nincs ebben semmi. Ha megtalálod álmaid nőjét majd Ő fogja Számodra megtestesíteni a tökéletes nőt, addig meg ábrándozz nyugodtan úgy,hogy mellette azért ismerkedj is.

2018. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Álmodozni, fantáziálgatni normális dolog, de Te ezt már egy teljesen új szintre emelted.

Gyere vissza a valóságban, és kezdj el élni. Ha mindenkiben csak ezt az álomnőt keresed, elég nehéz dolgod lesz.

2018. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!