Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ehhez mit szólnátok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ehhez mit szólnátok? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk és az egyik új szomszéd bulit tart, üvölt a zene, kiabálnak, dübörögnek... Mondtam a páromnak (ő a férfi), hogy menjen már fel legalább ő ha senki nem szólt még nekik... Jaj ő biztos nem megy fel, nem akar balhét... mondom akkor hívjuk ki névtelenül a rendőrséget, majd ők intézik... hát ő biztos nem telefonál, úgysem hagyják abba, meg őt már nem is zavarja a zaj... Lefeküdt aludni, de csak szenved, a fejére húzta a takarót és forgolódik.. hát mondtam neki, hogy jó nagy tutyimutyi... mire ő megsértődött és még én vagyok a gonosz...
2017. nov. 25. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tudsz te felmenni? ne legyél már életképtelen! akkor ő is mondhatná ezt rád...
2017. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Ott csesztétek el, hogy beköltöztetek abba a pokolba ami "panel" néven fut. Fatális hiba volt!


Amúgy vannak módszerek az elhalkításukra, de a legtöbb időigényes vagy törvényileg büntetendő.

2017. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
O a tutyimutyi, mikozben te elobb irsz ide kerdest, minthogy felhivnad oket :"DDDD.
2017. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ahelyett, h felmentél volna, inkább 3x annyi idő alatt kiírtál ide egy ilyen kérdést. Akkor ki a tutyimutyi?
2017. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen igazi nem győzhetsz helyzet.Az én férjem hasonló szituban átslattyogott,pedig mondtam,hogy hagyja,ott szemtelenek voltak vele,ezért leütött négy embert,paraszt módon megölte a bulit és azóta az egész környék retteg tőle,meg azt hiszik hogy engem is biztosan ver.
2017. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ilyenkor kell lecsapni az EGÉSZ házban az áramot.

2017. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy ki írtam a kérdést. Azt nem írtam hogy én intézkedtem-e. Csak számomra ez elég érdekes, hogy a “ház ura” a kispárna alá bújik és én, nő létemre vegyem kézbe az “irányítást”.
2017. nov. 25. 21:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt még nincs 10 óra így fölösleges rendőrt hívni még nem követtek el semmit a szomszédaitok. Másrészt ahogy írták menj fel te vagy együtt ha zavar. Harmadrészt hétvége van ha nem minden nap vagy minden hétvégén megy a buli akkor ezt most nyeld le cserébe a szomszédok lenyelik ha reggel 8-kor húst kloffolsz este 10-kor centrifugál a mosógép vagy nagy átalakítás címszó alatt két hétig nyektetitek a fúrót. A panel lét egy érdekes életforma ami valahol a kölcsönösségen alapul. Ettől még felmehetsz és szólhatsz hogy kicsit legyenek halkabban mert már késő van de ne hisztizni meg ordibálni menj fel mert az pont semmit nem segít.
2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
2017. nov. 25. 21:47
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Ez a panel dolog érdekes.

Először nem túnt fel. Figyelmen kívűl hagytam. De aztán jöttek a zajok, és a férfiak, így elkezdtem kutakodni.

Felettünk nem lakik senki, felettünk csak egy ház van. Kivette két fiatal igen-igen dekoratív lány. Mikor megkáttam őket, mondtam is magamban, hogy “huhh...na nem baj az, ha van 2 jó csaj a házban”. :D

Aztán jöttek azajok, azt hittem, hogy újítják a lakást, de furcsa volt, hogy mindig éjjel. És végül rájöttem a dolgokra. Minden este kimegyek a dohányboltba, ami 10-kor zár. Ezért elindulok kb 21:40-kor. Ekkor érkeznek, mert mindig összetalálkozok velük, köszönök nekik aztán megyek.

És történt egyszer, hogy lekéstem a dohányboltot. Olyan éjfél körül mentem ki, 0-24-es dohányboltba, visszafele pedig állt egy srác a kapuba, olyan hányavetett, fura fazon. Beengedtem, mert mondta, hogy már várják, időre jott. Ekkor kezdtem el gyanakodni. Aztán másnap valahogy megint lekéstem, így olyan éjjel 1-2 körül mentem ki, visszafele pedig láttam, hogy egy másik fiú jön le, de mikor felmentem, jött utánam egy megint másik srác. Így ment addíg míg rá nem jöttem, hogy a két csaj, prostituált. Este pedig amiket hallok, azok azok a hangok amikor használják őket.

Huhhh....de jó volt végre leírni. :)


Amúgy teljesen mindegy, hogy szóltok-e vagy sem. Ugyanúgy foglyák csinálni a hangzavart. :( -.-


A tutyimutyi....nah ez egy gyengepont nekünk. Nekem legalábbis totálisan az, amikor ezt mondják rám, akkor nekimegyek a száguldó vonatnak is. Főleg ha barátnőm mondja...(most nincs barátnőm)


Szóljatok inkább a közösképviselőnek, talán ő tesz majd valamit. Hagyjad szegény embert már.

2017. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!