Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon hiányzik egy párkapcsolat, de egyszerűen nem találok normális férfit? Hasonló helyzetben járó NŐK, ti hogy maradtok pozitívak?

Figyelt kérdés
Csak NŐK válaszát várom.
2018. febr. 9. 17:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%

Bár nem vagyok nő, de azt elárulhatom - és valószínűleg ez lesz a legértelmesebb válasz erre a kérdésre - ,hogy ha nem találsz pasit nőként a mai magyar férfitöbbletes társadalomban, akkor a hiba az egészen biztosan benned van.

Tedd fel magadnak a kérdést, mi neked a "normális" pasi?

Mert azt elárulhatom neked, kedved kérdező, bármilyen előnytelen külsejű nő is légy, biztos rengeteg férfi közül választhatsz. Ha szerinted ezek közül egyik sem normális, akkor mi lehet a probléma? Esetleg nem-e neked túl nagyok az elvárásaid? Nem vársz el (sokkal) többet mint amit te nyújtani tudsz?


Erre a kérdésre nyilván akkor lehetne bővebben és kifejtősebben válaszolni, ha körvonalaznád, hogy te milyen nő vagy (főleg külsőre, és korra, mert a nőknél ez a kettő számít, illetve hogy van-e gyereke), és ehhez képest milyen férfit akarsz.

2018. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, nincs gond a külsőmmel. Igen, sok férfit találhatnék, de én komoly kapcsolatot akarok.
2018. febr. 9. 17:20
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Á értem, nos, akkor csak rinya a kérdés.
2018. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel minden rinya ezen az oldalon.
2018. febr. 9. 17:27
 5/32 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon fiatal vagy még.

Ismerkedj, randizz, ne légy merev, engedd el az elvárásokat.Szórakozz.

2018. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
9%
Fiatal vagy. Ismerkedj, randizz, válogass, de Normalisat úgyse fogsz találni az fix!
2018. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#5 A fél világ kurv..nak, olcsó ribinek, megbízhatatlan pics..nak nevezi ezeket a nőket :)
2018. febr. 9. 17:37
 8/32 anonim ***** válasza:
48%

Én sok normális pasit találok, de valahogy nem jön össze velük a szerelem, persze csak részemről nem alakul ki sosem.


Már az agyamra ment a magány 5 év alatt, most barátság extrákkal kapcsolatom van. Lehetne jobb is, de legalább van kihez szólnom, aki nem idegesít halálra és szeretve érzem magam, ha én nem is szeretem.

2018. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
Nem terem minden bokorban egy gazdag, jóképű, férfias fiatalember. Talán egy kicsit (sokat) bővíteni kéne a keresés halmazát.
2018. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%
Nem egy normális férfit keresel, hanem egy egészen rendkívülit, akiért az összes többi nő is oda van, ezért minimális esélyed lenne nála egy tartós kapcsolatra. Csak ezt nem vallod be magadnak és a férfiakat hibáztatod. Ha valóban egy normális férfit keresnél (értsd: normális értékrenddel rendelkező, jóravaló, dolgos, szerető férfi), akkor egy percen belül lehetne párod.
2018. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!