Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon hiányzik egy párkapcsolat, de egyszerűen nem találok normális férfit? Hasonló helyzetben járó NŐK, ti hogy maradtok pozitívak?

Figyelt kérdés
Csak NŐK válaszát várom.
2018. febr. 9. 17:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
38%

Nekem ez elég nehéz...


Mármint én pl nagyon jól megvagyok évek óta egyedül. Persze, vágyom kapcsolatra, hiányzik a szeretet, a babusgatás, de ismerem magam, ismerem ezt a nőt, aki az ilyesmit nem tudná akárkitől díjazni és nem elégedne meg akárkinek a szerelmével... Máshogy esik az ölelés attól, akit elismersz, tisztelsz, hozzád hasonlónak, veled egyenrangúnak tartasz, kívánsz... Nekem ilyen kell.


Relatíve sok mostanában a dolgom, most diplomázok, felvételizek egyetemre is, munkahelyre is, sportolok, nyelvet tanulok... Szóval nrm is tudom hirtelen, hova kapjam a fejem és nagyon-nagyon várom, hogy valami újba fogjak, emiatt nem aggaszt a párkeresés gondja.:) Illetve sokat változtam is az utóbbi időben, sokszor éreztem, hogy elismerik a munkámat és eredményes, amibe eddig energiát fektettem, emiatt van is önbizalmam és egy elég stabil hitem magamban.:) Nekem az ad erőt, hogy amibe fogok, az eredményes és eddig szinte mindennel így volt. Emellett pedig szeretek alkotni, írással átdolgozni az érzéseimet, élményeimet, nekem ez az a hobbi, ami teremt egy olyan világot a sport mellett, ahol ott lehetek és úgy, ahogy akarok.:) Nem, mintha a való életből lenne okom menekülni bárhova.


Ami számomra nagyon nehéz, hogy pár jó barátom és a szüleim kivételével (bár velük is csak korlátozottan) nem tudom ezt őszintén megosztani senkivel. Mindenki csak vagdalkozni tud, hogy jaj, mit magyarázok, én szép vagyok, nekem könnyű, sikeres vagyok, nekem könnyű, formás vagyok, nekem könnyű, mit panaszkodok, ha egyszer sorbaállnak nálam... De a valóság nem ilyen egyszerű. A valóságban olyan emberek érdeklődését keltem fel, akiktől többnyire semmit sem akarok. Társat találni nagyon nehéz, én pedig nem fogok kikötni egy olyan ember mellett, aki mellett úgy érzem, hogy nem azt az életet élem, amit élnem kellene, vagy ami boldoggá tenne. Számomra valahol felháborító és elszomorító, hogy nem igazán számíthatok megértésre ezzel kapcsolatban. Nem azt várom pedig, hogy valaki hozza el az ideális párt, azt majd én megismerem valahol, valahogy... Csak ez a szánalmas mutogatás meg legyintgetés esik szarul a megértés helyett... Hogy nem jó dolgomban utasítok vissza embereket, hanem mert érzem, hogy nem ő az, akit szeretnék és nem örülök egyáltalán annak, ha udvarol boldog-boldogtalan nekem... Itt az oldalon is mindig az megy, hogy "majd ha nem fullos pasit akarnátok, úgy kell nektek"... Nos, nem fullosat akarok egyáltalán. Nem vagyok elrugaszkodott, én csak magamat keresem, a nekem megfelelőt. Az nem fullos, csak közel áll hozzám. Én érzem, hogy kivel értem meg magam igazán és ki tesz boldoggá igazán... És engem csak ez zavar nagyon, hogy más nem érti meg, hogy hiába az állítólagos választék, a magamfajtát megtalálni nem annak a függvénye, hogy hány embert érdeklek... De ezt mondhatod annak, aki nem ismeri magát eléggé, hogy tudja, mit akar... Meg aki nem látja ott a buktatókat, ahol én nagyon is látom a másikban...

2018. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%

#21 vagyok, mist olvasom a válaszokat...


Ironikus, hogy annyira ismerem már az embereket, hogy el sem kellett olvasnom az előttem írók fröcsögését, már szinte reflektáltam mindre.


Sok "férfi" hiszi magát itt nőnek, ahogy elnézem...

2018. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
35%
Hol keresed őket?
2018. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
50%

#22: Ez nem ironikus, hanem logikus. A kérdező diszkriminatív buksisimogatásra vágyott és közös szomorkodásra. Hát, az ilyen kérdéseket mindkét nem unni szokta és fordított esetben is hasonló "fröcsögésekkel" reflektálnak. Mert mást nem érdemes írni.

A #15-ös válaszom úgy írtam meg, hogy próbáltam segíteni a kérdezőn. A kérdező kiszúrt belőle egy mondatot és arra volt képes válaszolni.

Az ilyen témákra simán találhat rengeteg fórumot. Ha pedig fröcsögésről akarunk beszélni, akkor az oldal arról szól, hogyha egy férfi sikertelen, akkor lúzer, ha egy nő sikertelen a társkeresésben, akkor szegénykének milyen rossz. Fordított esetben ugyanilyen, ha nem durvább fröcsögés megy.

2018. febr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

Nem erről van szó. Arról van szó, hogy ha egy nő sikertelen, akkor takarodjon a f***ba, mert elvégre is nála sorszámot kell tépni, annyi a jelnetkező, és hogy képzeli, ha azok közül nem talál valakit, vagy nem éri be valakivel...


A srácokat azért lúzerezik, mert megalázzák önmagukat és nulla igénnyel, vagy szánalmas igényekkel keresnek nőt. Normális férfinek még nem adtak ultimátumot itt, csak ilyen nyavalygó izéknek, akik boldog-boldogtalannál nyomulnak meg mindenkire ráírkálnak. Ezek a takonygépek vallják azt is, hogy egy nő milyen szemét, ha az x random ember közül nem választ valakit...


Csak azok ellen megy itt a hiszti és csak azok által, akiknek nem jut el az agyáig, hogy társat találni nem egyenlő az első fuckable vagy kevésbé undorító emberrel összejönni.

2018. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
66%

#25: Általában nem azért akadnak ki itt a férfiak, mert a nő nem éri be valakivel. Azért akadnak ki, mert pl. olyan kérdéseket írnak ki, mint ez: A kérdező nem talál NORMÁLIS férfit. És oké, nem éri be valakivel egy nő. Szerintem normális, hogy mindenkinek vannak bizonyos igényei. DE! Akkor tartsa magát az igényeihez. Nekem is van jó pár igényem, mégsem jut eszembe panaszkodni és fel sem merül bennem, hogy viselem el a SAJÁT DÖNTÉSEM miatt, hogy nem találok párt. Rajtam áll. Azért akadnak ki a férfiak, mert a hattyú halála van előadva huszonéves lányoktól.


Ahogy böngésztem az oldalon, lényegében ha egy férfi bármilyen apró negatív dolgot mert írni akárcsak egy nőről is vagy leírta a saját negatív tapasztalatait, akkor instant lúzer lett és jó eséllyel szűz is. Volt, hogy leírtam, hogy a környezetemben jó pár lány külső alapján szaladgál bunkó srácok után. Nem írtam ezt minden nőről, nem minősítettem ezeket a lányokat. Ennek a tapasztalatomnak az égvilágon semmi köze nem volt a párkapcsolati életemhez, mégis egyből megkaptam pár válaszolótól, hogy lúzer vagyok, csajozzak be és én vagyok a hibás a sikertelenségem miatt.


Személy szerint ki sem merek írni kérdést arról, hogy nagyok lennének e az igényeim, mert simán esélyes lenne, hogy megkapnám, hogy férfiként elszálltam magamtól.

2018. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
28%
Ezek szerint nem ugyanazt az oldalt böngésszük...
2018. febr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
58%
#27: Lehetséges. Azért, néha vess majd pár pillantást arra, hogy a %-ok hogy szoktak alakulni. Elég árulkodó.
2018. febr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
28%
Ja tudom. Általában akkor pontoznak le valakit, a fhaszságot ír és erre azt hiszi rendszerint, hogy azért, mert fáj az igazság...
2018. febr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%

#29: Kérlek, mondd el a #15-ös válaszom lepontozásának okát, ahol egyszerűen felhívtam a kérdező figyelmét arra, hogy próbáljon meg kommunikálni a srácokkal.


Nem, igazából ha jobban átfutod az oldalt, akkor azt fogod látni, amit fentebb leírtam: Ha nőről rosszat ír valaki, akkor 50% alatti lesz. Írtam példát is. Azzal kapcsolatban is nyugodtan elmondhatod, hogy mi fhaszság abban, ha tapasztalok valamit és lemerem írni.

Az a helyzet, hogy itt sokan tényleg egy tündérmeseszerű buksisimogatást várnak meg oltári nagy közhelyeket. Ha valaki ezt korrektül leírja, instant minusz. Ha valaki ír nőként egy frappáns, de semmitmondó egysoros választ, az instant felpontozás. Holnapra jó eséllyel ez a beszélgetésünk is így fog járni.

2018. febr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!