Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mennyire fontos, hogy a párotok "tekintélyt parancsoló" (fizikum, hang, kisugárzás, stb. ) legyen?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon. A szurke kiseger nem az en stilusom. De hat kinek mi jon be. Ez igy van fendjen h mindenki mas.
2018. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem fontos. A fontos nekem az, hogy egyenrangúak legyünk, egyikőnk se domináljon a másik felett.
2018. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Fontosabb, hogy karizmatikus legyen, és képes legyen kiállni magáért.
2018. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a tekintélyt parancsoló már egy kissé negatív felhanggal bír. Nyilván vonzó, ha a férfi határozott, magabiztos, de azokat nem a tekintélyt parancsoló kifejezés alá tenném be...
2018. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem szeretném, ha el akarna nyomni, de ez inkább akarás kérdése, nem "képességé". Legyen legalább olyan karakán, mint én, ezt elvárom. Nekem is van egy olyan megjelenésem, hogy észrevettem, hogy tudok magamnak tekintélyt parancsolni, főleg kosztümben, van olyan erős a hangom és a szavam is, hogy ha megszólalok, elhallgassanak az emberek és rám figyeljenek, főleg, ha ezt komoly hangnemben teszem és aki ismer, annak a viselkedésem sem ilyen "cukimuki kislányos", hanem tudja, hogy ha én valamiről elkezdek komolyan beszélni, annak van értelme és ideális vitapartner is tudok lenni, aki szeret észérveket ütköztetni.


Ennek fényében nekem nem jön be egy olyan férfi, akit -ha komoly akar lenni- nem lehet komolyan venni, vagy simán el tud morzsolni egy nő is. Persze, a mindennapi életben én is laza vagyok meg sokat poénkodok, de ha olyan a téma vagy a helyzet, lehet rám számítani.

2018. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, kivel szemben, és pontosan mit értesz ez alatt a kifejezés alatt.

Szeretném, ha a párom határozott, magabiztos, önálló ember lenne, aki tudja, mit akar, és nem kell állandóan fogni a kezét meg vezetgetni. Én is ilyen vagyok nőként. De nem akarnék olyan kapcsolatot, ahol bármelyikünk elnyomja, irányítja a másikat.

2018. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Minden nőnek valamilyen szinten fontos ez.

Az már más kérdés, hogy kinek mit jelent ez.

2018. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek hogy a tekintélyt parancsoló kifejezés elég negatívnak hat, de fontos hogy magabiztos és határozott kisugárzása legyen. Tekintélyt parancsoló hangra nekem az ugrik be ahogy egy főnök mélyen dörrentve leosztja a beosztottat. Nem tudom valahogy az ideális pasihangom nem gondolkoztam eddig. :) Fizikumra az átlagos testalakat tetszik, ha nem szélsőségesen kigyúrt, kövér, ropi akkor már jónak számít.
2018. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, de nem olyan szinten hogy elengedhetetlen legyen egy új párkapcsolat kialakításánál. Inkább úgy fogalmaznék, hogy plusz pont, de nem feltétel.
2018. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!