Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen vagy hasonló oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen vagy hasonló oldalon milyen, ill. mit ábrázoló képeitekre machalnek a legtöbben srácok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer azt a szöveget állítottam be képnek, hogy "jóval átlag feletti kereset", arra matcheltek a legtöbben.
2018. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ. Pl nőként lehet, hogy lenne 800 matchem 2 nap alatt, ha kitenném a mellem, de hogy közülük szerintem senki nem akarna mást, csak megbszni, az is biztos.


Ajánlhatsz vacsimeghívást és pénzt, de olyankor nem kell aggódnod amiatt, hogy bárki meg is akar ismerni

2018. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akármire.


Kipróbáltam, arcképpel, egész alakos képpel, képrészletekkel és kép nélkül vagyok jelenleg. Mióta nincs képem, egy hét alatt 700an nyomtak rám. Elöfizettem, innen tudom, szóval nem matchben számolok.


Amikor az összes fotóm, tehát arc és sima fedett test volt fent, na meg a képrészletes, akkor másfél nap alatt 2000+jött.


Szerintem az a legjobb, ha az arcod és a vállad/karod kint van az első képen, hogy lássák, hogy nem vagy dundi, de mégis az arc keltse fel a figyelmet.

2018. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!