Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tartanak tiszteletben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartanak tiszteletben?

Figyelt kérdés

Általában ha szórakozóhelyen vagyunk és valaki megtetszik akkor odamegyek hozzá, és ismerkedek. Sokszor volt már olyan hogy "haverjaim" valami kamu szöveggel próbáltak már lenyomni mikor kimegyek akár mosdóba, ilyen pl hogy milyen fiatal vagyok, meg hogy szűz vagyok (ez persze kamu), meg nyíltan rákérdeznek hogy mégis mit akarnak tőlem?. Volt olyan társaságom akiket dobtam is emiatt, de mindig újra és újra elő jön kollégám is csinált már ilyet.

Volt olyan hogy félrehívott a lány, és mondta hogy ez az ember neked nem a barátod mert ezt mondta rólad, ez nagyon gáz...

Volt egy kolléganőm jóban voltunk, de nem fűztem mint csajt, Ő azt mondta, hogy ha ismerkedek valakivel sose mondjam meg a haverjaimnak.

Persze volt olyan is aki nyíltan rákérdezett, hogy érdekel e engem XY csaj? mondtam neki, hogy engem nem érdekel csak régen kavartunk. Aztán a haver is próbálkozott nála... Ez nyílván egy fairebb dolog.

De gondolom amiket tudok az sok esetben csak a jéghegy csúcsa. És nem értem a miértjét.

26 F



2018. febr. 12. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ezek az emberek nem szeretnek téged....

más válasz lehet, de jobb nem hiszem.

2018. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltekenyek rad... rad tapadnak a nok anelkul hogy nyomulnod kene , elegetseges van egy olyan kisugarzasod ami ezt erositi. A haverjaid nyomulnak es azt veszik eszrr nekik igysem akar sikerulni mas noknel , ez zavarja oket ezert probalnak olyan helyzetbe hozni teged hogy te is sikertelen legyel . Az ilyen nyamvadt kolykokkel ne is jarj sehova , elvegre te valasztod meg .
2018. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen cimbi az ilyen? Légy résen, irigyek rád. Az én pasimmal is csináltak ilyet a haverjai. Én nem szóltam bele de passzívan kiálltam mellette.
2018. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Járj egyedül csajozni, és tényleg nem kell az orrukra kötni, ha tetszik valaki.
2018. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen barátaim lennének, inkább egyedül döglenék meg:D
2018. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátaimtól ments meg uram, az ellenségeimmel elbánok magam is.

Amúgy az a bajuk, hogy neked van vér a pucádban ismerkedni, és nem csak neten töketlenkedsz.

2018. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!