Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as férfiak! Ti nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak! Ti nem vagytok néha depressziósok, hogy nincs senkitek évek óta és kicsúsztok az időből, illetve a 25 körüli nők már idősnek tartanak (többség) titeket?

Figyelt kérdés
33 vagyok, Már kezd látszani a kor, hajam is ritkul. Eddig ne volt gond, de 1-2 éve érzem, hogy öregszem és 2 éve nincs senkim. Kicsit kezdek rosszul lenni ettől.
2017. nov. 3. 17:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Többször megcsaltak, így már nehezebben nyitok.
2017. nov. 3. 17:41
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

37 éves férfi vagyok, még mindig "ráérek" a családalapítással, de majd akarok. Engem is a 20-as korosztály érdekel a nőkben, akár alkalminak, akár hosszútávúnak és majd feleségnek, de eddig még soha nem találkoztam olyan nővel akit zavart volna az életkorom.

Ez a jelenség csakis itt gyakori kérdéseken van jelen. A valóságban nem létezik.

Az meg, hogy mit írogatnak az itteni 30 éves vénlányok, az engem nem érdekel :D Most is van 24! éves barátnőm.

2017. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen, pont a legrosszabb őrlődő korban vagy... A magad korabeliek fiatalabbat akarnak, az idősebbek meg csak alkalmi vagy szeretői státusz a jó...

22-es csapdája..

Nagy dilemma és nem is irigyellek..

34F

2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen időből csúszom ki? Szerintem nem maradok le semmiről.
2017. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

33 vagyok én is. Azt érzem, hogy már nem vagyok fiatal, meg hogy mostanában komolyabban tervezgetek, de (még) nincs kapuzárási pánikom. Amiről úgy érzem, hogy lecsúsztam-lecsúszok az nem párkapcsolati dolog, hanem például a phd.


Hogy a nők mennyire tartanak öregnek az érdekes, néha felmerül 23-27 körüli nőismerősöknél (csak barátok) a téma, szinte kizárólagosan a náluknál fiatalabbakhoz már öregnek tartanak, magukhoz még pont jónak :)

2017. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kapuzárási pánikom nincs, talán majd 40 évesen. Nem tartom magamat semhogy öregnek, még középkorúnak sem. Sportolok, vigyázok magamra. Az arcomon látszik a kor, de igényesen öltözködöm, egészségesen élek. Így azért nem panaszkodom.
2017. nov. 3. 18:57
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem tudom feldolgozni, hogy egy idősebb faszi miért csodálkozik, ha egy fiatalabb nő idősnek tartja magához? Nem lesz attól öreg, de könyörgöm, miért fáj nektek korotokbeliekkel lezdeni? Én is marhára unom, hogy 30-as pasasok udvarolgatnak, holott még 25 sem vagyok. Minek? Miért nem jó egy 28-30-as nő? Milyen jogon várjátok el, hogy a nő legyen fiatalabb, ha ti sem vagytok már 25 évesek? Egyszerűen a tököm tele van veletek, komolyan.
2017. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig ezt a 30-35 éves kort a férfiak fénykorának mondják :)

Biztosan nem a korod miatt nincs párkapcsolatod, más nem jöhet szóba? A korod akkor lehet gond, ha tényleg csak a 20-25 körüli nők játszanak nálad, a saját korosztályodat pedig észre sem veszed. 5-6 év még ideális korkülönbség, de a 8-10 év azért már sok.

2017. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
30-as nőnek sem kéne ritkuló hajú pasi, nem hogy egy 20-as évei elején járó lánynak.
2017. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

#9 remélem te nem nő vagy, mert akkor csak szégyent hozol ránk.

Nem mindenki olyan felszínes, hogy a haj dússága alapján válasszon párt. Érdekes elméleteket olvasni itt mindig, de ez a haj téma még új.

2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!