Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem beszélnek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélnek velem a csajok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy nagyon jól nézek ki és hihetetlen, hogy nincs barátnőm.

Egy ideig azt gondoltam, hogy ezt csak ilyen önbizalom növelésből mondják.

De nem régiben volt rá példa hogy nagyon jó csajokkal kavartam, olyan nőkkel akiket mindenki megnézett.

Csak aztán nagyon needy lettem. És rájöttem, hogy ezek a dolgok azért mentek jól mert spontának voltak.

Ahogy már terveztem akkor ezt megérezték.

Mikor úgy voltam vele, hogy rámegyek mert tökmindegy mi lesz akkor simán adta magát, mikor már terveztem a találkozókat akkor meg érzik hogy mennyire akarom őket...

Online siralmas a helyzet, ott senki nem ír vissza 1-2 nap beszélgetés után, viszont pl van egy nagyon jó csaj ismerősöm vele mindig beszélgetünk meg magától is ír, de neki van csávója és mikor őt megismertem más tetszett szóval egyáltalán nem nézek rá úgy, és semmi nyomulósat nem írtam.

A másik az egyik olyan lány aki után futottam, hónapokig nem beszéltünk aztán egy buliban találkoztunk, utána elkezdünk beszélni és azt mondta hogy most sokkal normálisabb lettem mint akkoriban voltam, mondtam hogy azért mert már nem akarok tőled semmit, ha már akkor nem működött.

De most szinte mindenki leoffolt.

Van valami gáz kisugárzásom szerintem.

25 F



2018. febr. 12. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, engem ok nélkül utálnak.


21F

2018. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a félmondat a kulcs: "most sokkal normálisabb lettem mint akkoriban voltam".
2018. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki unalmas és/vagy akin látszik, hogy nyert ügy, mert kb akárhogy viselkedek, akkor is szimpi vagyok neki, az nekem sem kellene. Nem, nem a bunkókra meg a játszmázósakra bukom, de nem akarok semmit tenni egy olyanért, aki úgy odáig van értem, hogy alig ismer.
2018. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!