Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért vonzódnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért vonzódnak az olyan pasikhoz akik úgy beszélnek és bánnak velük mint a kutyával? Ez izgat titeket?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem,sok ilyen párt ismerek,a csajjal úgy beszélnek mint a kutyával és még sem tesz semmit.Mintha még élezné is hogy megalázzák...
2013. jún. 6. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mire célzol, mert sok ember istenként tiszteli, a kutyáját.
2013. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez igy van, tényleg élvezik én is megfigyeltem
2013. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
van aki szereti, én kifejezetten UNDORÍTÓNAK találom. Egy társ egyenrangú.. nem?
2013. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom mennyire megfigyelted, max a tévéből. Elárulom: azok a kiscsajok szeretik, akik önértékelési gondokkal küzdenek, nincs elég önbecsülésük. De azoknak a pasiknak sem, akik így viszonyulnak hozzájuk. Egy igazi nővel ezt nem tudod megcsinálni, simán elhajt a búsba.
2013. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem izgatja őket, csak a tudatalatti anyai ösztön, hogy majd miattuk meg fog változni az illető.
2013. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
jah igen de amikor egy sokkal normálisabb srác meg udvarol neki királynőként bánna vele az nem kell. iknább keresnek olyat aki rugdossa őket én is nem egy esettel találkoztam már.
2013. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abból indulsz ki, hogy minden nő magabiztos és önálló. Pedig ez nagyon nincs így. A csajok között is legalább annyi befolyásolható, bizonytalan van, mint a pasik között, legfeljebb kevésbé kürtölik világgá. Aki befolyásolható, függ a másiktól és nem önálló, annak nem csoda hogy bejön ha irányítják.
2013. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt mert erre van igényük, másrészt mert ha elég jól néz ki a pasi, mindent eltűrnek neki, és csak egy még jóképűbbért hagyják ott.
2013. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert fosnak! Nem mernek szakítani, nem mernek visszaszólni, félnek az egyedülléttől...


De amúgy van akinek kell az irányítás, akinek nincsen önálló gondolata és aki alárendeli magát a pasinak. Annak ez kell, van olyan is! Alázhatja a pasi, akkor is kell a nőnek! Van ilyen.


Én személy szerint nem szeretném, hogy a barátom csúnyán bánjon velem és egy percig nem tűrném. Egyszer elég volt. Nem volt jó, tudtam hogy hülye vagyok mert tűrtem, de tanultam belőle és soha többet nem hagyom magam.

2013. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem aki egy nővel igy beszél az csak egy igazi barom lehet... Egy nővel szépen kell beszélni ....kinek nem esne jol ha egy ferfi kedves , tisztelettel beszél vele...
2013. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!