Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék kikerülni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kikerülni az önbizalomhiányból fakadó ördögi körből?

Figyelt kérdés

Ugye nem megy a csajozás, hibába próbálkozok online, élőben, baráti körben, vagy teljesen ismeretlenekkel, buliban, konditeremben bárhol. Nincs sikerélmény, nincs pozitív visszajelzés, sérülök én is, az önbecsülésem, az önértékelésem, a hitem magamban. Erre mondják, hogy ne görcsöljek, ne erre fókuszáljak. De akkor meg az a baj, hogy nem próbálkozok be senkinél, magától meg egy nő sem jön oda.


Sajnos gyerekkorom óta nehezen fogadom el önmagamat. Próbálkoztam mindennel, lediplomáztam, külföldön éltem, utaztam egy csomót, most itthon lett egy nagyon jól fizető és jól szituált állásom, sportolok, izmos vagyok, normálisan kajálok, nincsenek káros szenvedélyeim, próbálok minél ápoltabb lenni, de semmi eredmény. Sajnos a párkeresésben ezek sem segítettek. Jártam szakembernél, ő se tudott sokat hozzátenni, voltam párszor prostinál, szóval a szexben sem vagyok tapasztalatlan, de semmi előrelépés.


Tényleg nem tudom, hogy mit kéne még megtennem ahhoz, hogy végre elég jó legyek valakinek. Próbálok egyedül is boldog lenni, de sajnos a depresszió és az introvertáltság mindig utat tör magának.


29/F



2018. febr. 13. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. rárontasz egy csajra, akkor lehet hogy nincs pozitív visszajelzés. Hogyan szoktál probálkozni? Hogy viselkednek veled? Próbálj meg először csak ismerkedni, ne tolakodj a csajnál a párkapcsolati szándékaiddal. Erre mondják, hogy ne görcsölj, ne erőltesd hirtelen a kapcsolatot:)
2018. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem félreérted a “ne görcsölj” részt. Nem azt mondják, hogy egyáltalán ne próbálkozz. De ha így érzel akkor nem kellene minden lányra bárhol rárontani aki az útadba került. Szerintem van aki ráérez arra, hogy kinél lenne jó próbálkozni és csak ahhoz megy oda, így nem sérül (vagy csak nagyon keveset), tehát nem lehet minden random lánynál erőlködni, mert ezzel tényleg csak az energiádat pazarlod. Próbálj meg valamely szempontok alapján jól szelektálni és csak azokra a lányokra fókuszálni, ahol ráérzel arra, hogy érdemes.
2018. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne cél legyen a társkeresés.

Amikor ismerkedsz, akkor élvezd a társaságát, ne azon stresszelj, hogy most be kell vágodnod, hogy legyen nőd. Rá figyelj, ne arra, hogyan szedd fel és csak kötetlenül élvezd. Akkor nagyobb eséllyel ő is élvezni fogja a te társaságodat, onnantól pedig már alakulhat.

2018. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatos önnevelés. Az önbizalmi szinted a megfelelő szintre rakni úgy tudod, ha megérted a nézőpont szintjét. E megértés miatt a hozzáállásod is megváltozik. E folyamatot innen már csak gyakorolni kell a különböző nézőpontokból, addig míg nem stabilizálódnak az új szintet az elmédben.
2018. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmiféle titok. Csak fogod magad, és kilépsz. Hogy engedsz el egy súlyokkal teli vödröt? Elengeded, és kész. Eldöntöd, hogy nincs szükséged rá többé. Csak elhatározás és akaraterő kérdése. Minden fejben dől el. Külsőleg én nem változtam semmit a néhány évvel ezelőtti énemhez képest, mégis teljesen máshogy élek, máshogy látom a világot, és önmagam. Megszerettem önmagam, nincs önbizalomhiányom és magabiztos vagyok. Az életre már lehetőségként tekintek, nem szenvedésként. Minden csak nézőpont kérdése. Lásd meg az érem másik oldalát, és megváltozol.
2018. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!