Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, ha 33 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha 33 éves férfiként kezdek elkeseredni, hogy egyedül maradok, se pár, se gyerek? És picit már zavar a dolog, kiül az arcomra az elkeseredettség. Sok magányos 40 es biztos boldog, de én nem akarok agglegény maradni.

Figyelt kérdés
Sok randi, inkább társkeresőkről. De a végén mindig megkapom, hogy nem egymást keressük. Megkapom, hogy te olyan nyugodt vagy, kimért, rendes férfi, nekem nem erre van szükségem. Vegyész vagyok. Nem hülye, se nem ronda. Egyedül élek, nem anyámmal. Értelmes, tanult embernek tartom magamat. De az elmúlt 3 évben randik után ahány elutasítás ért, az rengeteg, Már nagyon zavar, kiül az arcomra a magány, az elkeseredettség. Zömében 28 alatti nők voltak, mind másra vágyik, nem a nyugodtságra, kimértségre. Persze én is szeretek ide-oda menni, sőt igénylem is. De nem úgy a vak világba, mint a mai fiatal nők 90%-a, hogy csak buli, party, utazás eszetlenül. Gyűjtögetek, tervezgetek, család, stb. Nem léhűtő életet élek, ami a mai nőknek kell.
2018. febr. 13. 17:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
42%
máskor meg itt rinyálnak a 20-25 éves lányok hogy nincs komoly férfi aki megállapodni akar
2018. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Volt olyan 24 éves nő, hogy mondta, hogy nem lehet köüztük semmi. Tűz és víz vagyunk. Te két napig fontolgatsz dolgokat, hogy hová menj nyaralni, én meg már holnap reggel repülőre ülünk (ma megvettem a jegyet), hogy a barátnőmmel holnap Velencében vegyünk egy táskát, este meg már repülünk is haza. Hiányzik belőled a tűz, a bevállalás.
2018. febr. 13. 17:38
 13/36 A kérdező kommentje:
Mondta pont ez a 24 éves nő, hogy repülőgépet akar majd megtanulni szabadidejében vezetni. Én meg, jó dolog, de kicsit félek ezektől, nem vagyok bevállalós. És erre jött a reakció, hogy jajj, ....
2018. febr. 13. 17:40
 14/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó csoportot céloztál meg.
2018. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Igen, keress a te személyiségedhez illőt.
2018. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
Akkor hozzád egy hasonlóan megfontolt, nyugis lány illik. Hogy miért nem pont ilyenekkel akadsz össze, az már rejtély..lehet nem a plázapcsákat kéne vadásznod, főleg nem komoly kapcsolatra? :D
2018. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nem plázanőket vadászok.
2018. febr. 13. 17:49
 18/36 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem miért nem volt eddig szerencséd, csomó lány már 25 alatt is olyan férfit akar, mint amilyen te vagy. Nem igaz, hogy minden fiatal nő ilyen, és ezzel nem neked akarok ellent mondani vagy kételkedni a szavadban, hanem nem tetszik az a sztereotípia, hogy 25 alatt minden nő bolond és céltalanul él bele a nagyvilágba. Nem tudom mit csinálsz rosszul, ennyiből nem tudom megmondani, az is lehet hogy semmit.

Természetes, hogy a kudarc elszomorít, én ugyanezt érezném.

2018. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%
Egyesek itt fogalomzavarban szenvednek. Nem attól leszel unalmas, ha nem lekezeled le a nőt, nem leszel trágár, paraszt vele. Nem kell állandóan pörögni, mint qrva a ringlispilen, hogy érdekes legyél. Ha magadért nem szeret, miért játszanád meg magad neki? Arra törekedj viszont, hogy színes, érdekes egyén legyél. Sokat olvass, tájékozódj a világban, legyél gyakorlatias, olykor spontán (fogod a csajodat és elviszed egy addigi ismeretlen helyre, városba stb.). Játsszatok otthon merészebb társasokat, kényeztessétek egymást különleges módon, a szex se legyen napi rutin, hanem mindig újítsatok bele (majd ha lesz nőd). Légy eredeti, de ehhez nem kell varázslat.
2018. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is idősebb korosztályt célozz.

Érett nőt keress...ez ugye akkor nem működik ha a fiatal pipik tetszenek.

Szerintem valamiből engedned kell...vagy a kor vagy a külső.

Persze ezzel nem szólom le a 30-35+ korosztályt, hiszen én is 40 éves nő vagyok...a párom viszont 32.

2018. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!