Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a lányokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a lányokat? Azért mert túl jó fiú lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem járok bulizni és szórakozni sem. Barátaim nincsenek. Nagyon csendes, visszahúzódó és felénk vagyok. Úgy érzem, hogy nem érdeklem a lányokat mert szó szerint levegőnek néznek. Ismerkedni egyáltalán nem ismerkedem senkivel sem. Nagyon nyugodt vagyok és inkább vagyok csendben mint állandóan beszéljek feleslegesen.



2018. febr. 14. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye nem komoly kérdés?
2018. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha te nem mutatkozol, nem ismerkedsz, sehova se jársz, akkor az adóhatóságon kívül szerinted ki tudna rólad, hogy élsz? :D
2018. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Jah, és bocsi..de nem jó fiú vagy, de ettől rossz sem. De ne hogy már ez pozitív tulajdonság legyen, hogy egy bátortalan házikukac vagy.

De a fiú, igen, találó volt, de a férfi jelzős sehol ne használd magadra.

2018. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2018. febr. 14. 11:38
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha mar nem habzo szajjal valaszolsz erre vissza, gratulalok, valamire valo vagy, es benned meg ott a remeny. Ha valtoztatni lesz erod, menni fog ez...
2018. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy negatívnak véled azt, ha valaki állandóan beszél fölöslegesen... de az sem pozitív ha nem beszél semmi érdekesről.

Itt az aranyközépút a jó, tehát viszonylag tudjál beszélni “nem feleslegesen”, attól nem leszel jobb, hogy szembeállítod magad az idegesítő szószátyárokkal, mert csak átbillentél a ló túloldalára. Igazad van, “túl jó” vagy *ironikusan szólva*

2018. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem érdemled amiket leírtál. Nem keresed a társaságukat. Nem szeretsz beszélgetni. Mindemellett gondolom nem is nézel ki túl jól. Egyszóval merő unalom.

Én sem jártam soha szórakozni. Életemben 2* ha voltam buliban akkor sokat mondok. Viszont számtalan haverom van, barátokból sincs hiány, szeretek beszélgetni, kikapcsolódni, nagyszájú vagyok, ha véleményt kell formálni egyből ott termek és megaszondom a frankót.

Mindemellett nagyon nyugodt vagyok és szeretek csendben magammal is foglalkozni, mondjuk egy könyv, vagy bármilyen egyedül végezendő tevékenység (főként sport) kapcsán.

2018. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elméletileg a külsőmmel nincsen baj. Már sokan megdicsértek és azt mondták, hogy nem a külsőmmel van baj hanem a fejemben vannak a legnagyobb gondok.
2018. febr. 14. 12:18
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha a fejedben van gond, akkor nem vagy se jó, túl jó végképp nem.
2018. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogyan változtassak a felfogásomon.
2018. febr. 14. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!