Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a lányokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a lányokat? Azért mert túl jó fiú lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem járok bulizni és szórakozni sem. Barátaim nincsenek. Nagyon csendes, visszahúzódó és felénk vagyok. Úgy érzem, hogy nem érdeklem a lányokat mert szó szerint levegőnek néznek. Ismerkedni egyáltalán nem ismerkedem senkivel sem. Nagyon nyugodt vagyok és inkább vagyok csendben mint állandóan beszéljek feleslegesen.



2018. febr. 14. 10:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Balázs! Azért mert bunkó paraszt vagy és vissza se köszönd mikor rád köszön
2018. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2018. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ki köszönt rám?
2018. febr. 14. 13:01
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Egészen biztos, hogy nem azért, mert túl jó fiú vagy.


Ha viszont semmilyen szociális életet sem élsz, hanem a szobádban várod, hogy betoppanjon életed szerelme, akkor nagyon sokáig várhatsz.


Egyébként pedig, és nem bántásból, dr mégis honnan veszed, hogy annyira jó fiú vagy, ha nem hogy barátaid nincsenek, de kb semmi interakciód vagy kommunikációd más emberekkel, ami ezt tükrözhetné és visszajelzés lenne???

2018. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem várom életem szerelmét mert nem akarom, hogy legyen. És nem is lesz.


Nem tudom csak úgy dondoltam ezt a jó fiú dolgot.

2018. febr. 14. 13:19
 16/21 anonim ***** válasza:

#10 Kezd azzal, hogy letisztázod magadban, hogy mit jelent neked “fölösleges kommunikáció” és “érdekes/értelmes kommunikáció”. Ez alapján próbálj érdekesen beszélgetni másokkal, egyenlőre a leírásod alapján elég nihilista semmitmondó a felfogásod. Próbálj meg egy értékrendet kialakítani magadban, amit követsz, ne attól érezd magad “jobbnak”, hogy mások interakciójàt fölöslegesnek állítod be, érthetetlen indokok miatt.


Akik szerinted “fölöslegesen beszélnek”, azoknak vannak normális emberi kapcsolataik, társaságuk? Na ugye, hogy mégsem annyira fölösleges ez.. legalábbis ők tudják, hogy mit akarnak elérni a sok rizsával...

2018. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdező csak egy hülye energiavámpír, ne is foglalkozzatok vele. Itt csak a narcisztikus hajlamait éli ki azzal, hogy élvezi, amint mások szörnyülködnek azon, hogy ő mennyire emberkerülő(nek ábrázolja magát). Annyira átlátszó... csak olvassátok el, amit írt utoljára, aztán megint elölről az összes hozzászólását. Arra vár, hogy némi együttérzést kapjon, majd elkezdi a "de hát engem nem is érdekelnek az emberek" című nótáját. Mikor már mindenki ráun, vár mondjuk egy hetet, aztán megint új topikot indít újabb hülye csalikérdéssel.
2018. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj de miért is élvezném?
2018. febr. 14. 16:25
 19/21 anonim ***** válasza:
#17 Akkor miért is írtad ki a kérdést? Noszensz. Kit kellene érdekeljél, ha te is levegőnek nézel másokat. Ne várd, hogy másokat érdekelje a te érdeked......
2018. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem is várom el.
2018. febr. 14. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!