Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvileg tetszem egy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg tetszem egy tőlem majdnem 10 évvel idősebb nőnek, hogy derítsem ki hogy igaz-e?

Figyelt kérdés
Nekem is szimpatikus ő,bár annyira nem ismerem,mivel munkahelyen vagy nem egyszerre dolgozunk,vagy csak futtában köszönünk egymásnak,mert másik részen dolgozik.Azt hogy tetszem neki,a közvetlen munkatársa mondta,agyaltam hogy ráírok,mert ha tényleg tetszem neki lehet várja hogy írjak,de személyesen jobb lenne,csak megbántani se akarom.Rég volt már barátnőm,udvarolni is totál elfelejtettem :D
2018. febr. 15. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha füledbe jutott hogy tetszel neki akkor írj rá. Valami munkahelyi szöveget hogy "nálatok is..." ne egyből személyeskedést.
2018. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez a szitu, szinte 100%.

Egyszerűen hívd el egy kávéra.

2018. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!