Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saw Gerrera kérdése:

Mást jelent-e a feminin őszinteség, mint a masculin?

Figyelt kérdés
Meg tudná-e nekem világítani valaki azt a problémát, hogy a társkereső nők jelentős hányada az elsők között említi meg az elvárt tulajdonságok között az őszinteséget, addig a kiszemelt hölgyet valós adatokkal traktálva 10-ből tízszer biztos a kosár?
2017. dec. 26. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Azt mondják, hogy őszinteséget várnak, de ha őszinte vagy, mint írtad kosár. Ez egy csapda, nem szabad belelépni, válogasd meg miben vagy őszinte, vannak dolgok amikben nem szabad (pl exekről kérdez, vagy hogy van-e jelenleg olyan nő aki tetszik, stb).

Ezt megtanultam az ősszel egy lánnyal akivel őszinte voltam, és minden dologért amit elmondtam később megkaptam a büntetést, vagy már rögtön.

2017. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért azt hiszed, hogy az őszinteség a baj? Miért nem a tények?


Ha én azt mondom, nem főzök abszolút semmit, és nem jönnek velem össze, akkor az őszinteséggel van a baj vagy a ténnyel, hogy nem főzök?

2017. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, esküszöm, nem értem...

Ha valaki őszintén nem tetszene, akkor sem fog tetszeni, ha hazudik magáról és később derül ki az igazság... Például ha valaki a magasságáról hazudik és nálam fél fejjel alacsonyabb nálam, ugyanúgy nem fogom vele folytatni, mintha ezt elsőre is tudnám, csak így még húztuk is egymás idejét.

Vannak kényes adatok, amiket szerintem nem illik egyből odavágni a másiknak, függetlenül attól, hogy igazak. Például nem vagyok kíváncsi az első randin az illető péniszméretére. Nem érdekel, közönségesnek tartom, ha az illető ilyenekről teregeti ki a szennyest, vagy a volt partnereinek számáról számol be.


Ha másmilyen őszinteségről van szó, például egy őszinte véleményről, akkor meg ne keverjük össze a hazugságot a tapintatossággal. Egy kulturáltan megfogalmazott, őszinte vélemény jöhet. Egy nyers, tapló odavágás akkor sem tetszik, ha őszinte...


Legalábbis nálam így működik:)

2017. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1. Ezt én is tudtam eddig. Nem igazán jutottam előrébb. Nekem az a tapasztalatom, hogy a bőszen lódító pasi sokkal többre jut, mint az, aki a feketét feketének, a fehéret pedig fehérnek igyekszik láttatni.
2017. dec. 26. 23:02
 5/15 anonim ***** válasza:

#4

pontosan így van. A nagy csajozógépek mindig tudják mivel kell "etetni" a nőt, és nem is félnek össze vissza kamuzni.

2017. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5. De hát ez röhej. Az ember társat keres, de azt csalással tudja összehozni. Később megbocsátanak neki. Röhej. Azt hiszem, élemedett korom ellenére sem sikerült ezt még megértenem. :-(
2017. dec. 26. 23:12
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Cicuka, 2-es, 3-as válaszra nem reagálsz? Ellentmond a világnézetednek?
2017. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mit írjak rájuk, egyik se válasz a kérdésemre. Mellébeszéléssel nem lehet előrébb jutni.

A 3-as még legalább írt valamit, de a 2-es értékelhetetlen.

2017. dec. 27. 00:54
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Aha. Akkor bzd el az életed úgy, ahogy akarod. Vesztegesd a drága éveket. Úgy nem fogsz fejlődni, ha csak bólogatsz a veled egyetértőkkel.
2017. dec. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék. Ott a kérdés, hogy "lányok, tudnátok-e 51 kilós pasihoz vonzódni". Leírom, hogy nem. Lepontoznak. Pedig csak őszinte voltam.
2017. dec. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!