Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy tetszel egy lánynak és nem csak barátként tekint rád? Vannak erre utaló jelek vagy szituációk?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy bepróbálkozol nála, és arra hogy reagál.
2018. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyan előfordulhat hogy valakinek párja van és úgy is érdeklődik irántad?

Mármint közvetlen,kedves és ha meglát rögtön köszön

2018. febr. 16. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakran hozzád ér, igyekszik a fizikai közeledbe kerülni. Mosolyog rád, picit tovább néz a szemedbe, mint pár mp. Előfordulhat, hogy néha zavarba jön előtted. A haját babrálja, ha veled van. Ha együtt vagytok, lemásolja a mozdulataidat. Érdeklődik felőled, ha kérsz tőle valamit, akkor örömmel és hamar teljesíti. De ezek így mind együtt. Én ha valakit barátként nagyon szeretek, akkor a szívességeit teljesítem, érdeklődöm felőle, akár sokat keresem is, viszont nem babrálok a hajammal, nem jövök tőle zavarba, nem érintem meg gyakran pl. úgy, hogy összeérjen a lábunk, kezünk, max. vállon csapom, hogy hello haver.
2018. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, az nem olyan érdeklődés. Én ilyen típus vagyok, és ezer emberrel vagyok közvetlen, kedves, és rögtön köszönök mosolyogva, pedig van párom. Az semmi, emberi kedvesség és szimpátia.
2018. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit #3 írt. Valamint feltűnik, hogy veled, illetve a társaságodban máshogy viselkedik, mint más férfiakkal. Pl nevetés közben rád néz is egy árulkodö jel.
2018. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak mert most van egy lány aki máshonnan jött ide pár hónapja és találkoztam párszor egy boltban ő ott dolgozik és folyamatosan nézett mindig köszönt és egyszer odajött beszélgetni hozzám..a minap én mentem oda hozzá beszélgetni kérdezgettünk egymásról és ma meg egy nagy sziával jött oda aztán pár mondatot tudtunk beszélgetni..szimpatikus nekem is és jó lenne megismerni mint barát,csak ezt nem tudom hogy mondjam neki hogy valahol melón kívül kelleme találkozni mert ott nem akarom feltartani..Vagy inkább beszélgessek még vele amíg meg nem ismerem kicsit?
2018. febr. 16. 18:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetés közben folyton megvolt ez,a mosolygás illetve a szemembe nézett végig..Csak mivel elvileg van párja én ezt tiszteletben tartva mint barát szeretnék közeledni hozzá...
2018. febr. 16. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott a mondat a szövegedben: jó lenne melón kívül tovább beszélgetni mert nem akarod feltartani. Ezt mond így el neki.
2018. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na igen,de ez nem számít nyomulásnak?

Mondjuk melóhelyen nem illik feltartani a másikat mert ugye új még itt..

Még a nevét se volt idő megkérdezni sajnos,kb kétszer tudtunk hosszabb ideig beszélgetni..De legalább most már tudom hogy mikor dolgozik,mert elmondja hogy mikor van..

2018. febr. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!