Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig csak barátként tekinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak barátként tekintenek rám, min változtassak?

Figyelt kérdés
Mindig barátzónába raknak. Randik végén ilyeneket kapok:"nagyon jó barátnak tudlak elképzelni mert nincsen kémia". Már 15 éve ez megy és unom. 31/F
2017. jún. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira együttérzek, tényleg! Velem is ugyanez van, mióta elkezdtem ismerkedni. Egyszer volt kapcsolatom, az is csak "véletlen" volt, élvezte a lány, hogy figyel rá végre valaki, de semmi több. Egy-két randiig eljutok, nem tudok rámenős lenni, egyből átkerülök a barát(halál)zónába. 26F
2017. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól, ilyen egyszerű. A nők jól kinéző, vonzó férfit akarnak maguknak, ha ez nincs meg, akkor könyörtelenül bevágnak a barátzónába.
2017. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányként mondom hogy általában ez velem is így történik.. mindenki csak barátként tud elképzelni és olyankor jó vagyok arra hogy tanácsot adjak, megértő vagyok, lehet velem beszélgetni (bármiről és sorolhatnám még.. :/

20/L

2017. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Muszáj kicsit rámenősnek lenni. Nem ordenárén, nem bunkón, de érezze, hogy nem barátkozás a cél. Bókok (nem minden második mondatban, és nem csak a kinézetére vonatkozóan!!!), fo!yamatos szemkontaktus, néha érj hozzá kedvesen. Figyelj oda a beszélgetéskor és később reflektálj (ne csak közvetlenül) arra, amiket mondott. Nem tudom, vajon tényleg ennyire nagy dolog-e, de nekem eddig mindenki, még akivel végül nem is jöttünk össze megjegyezte, hogy "te aztán mindenre emlékszel", és ez mindenkinek jól esett, felfigyelt rá.
2017. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!