Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Titeket zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves férfiak! Titeket zavar ha egy nőnek szőrös az alkarja? Kizáró ok?

Figyelt kérdés

Például:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. febr. 17. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem erős fekete szőr akkor egyáltalán nem.


28F

2018. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Ferfiasan szoros amugy sem lehet , bar sok ferfinak szor sincs a karjan. : D
2018. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

A szőke szőr abszolút nem zavar. Fekete ne legyen, világosbarna még oké. Karon nem szokott zavarni a szőr, inkább lábon. Intim tájékon meg tökmindegy milyen.

A második képen már az egy picit kezd sok lenni, de betudom annak, hogy a hölgy erősen latin.

2018. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Zavar, mert nőietlen és igénytelen.
2018. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Zavar.
2018. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

nagyon erős, fekte zavar. A többi egyáltalán nem. A nagyon erős fekete szőr, sem zárja ki a párkapcsolatot, de lecsökkenti az esélyét 0,00005%-ra mivel eléggé le kéne nyűgözni a szeélyiségével, hogy beleszeressek.


A képeken látható hölgyek szőre meg egyáltalán nem zavar.

2018. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is nőietlen és igénytelen. A 21. században ennek már alapnak kéne lennie. Úgy néz ki, mintha a karjait egy férfitól kölcsönözte volna. Már annyi modern szőrtelenítő megoldás létezik, nem értem miért nem tudják egyesek megoldani. Annyi helyes lányt látni akik erre nem figyelnek oda. Rendkívül kiábrándító.
2018. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a linkelt képeken lévő nők többsége szőrteleníthetné a karját. Én is ezt teszem, szerintem nagyon zavaró volt az enyém is, még, ha szőke is volt. Jó 2 centis vastag csillogó egyenes szálak, borzasztóan utáltam, ahogy csillant.


Aki kirívóan szőrös, az szőrtelenítsen. Nem csak nők, ha én a férfiak vállán és hátán lévő hasonlóan erős szőrt sem bírom.


Max nemiszerv akárhogy, férfiaknál pluszba hónalj, mellkas, arc lehet szőrös.

2018. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Szőkítse ki, akinek fekete! A szőke nem baj, de gyantázni is lehet már. :)
2018. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Engem is undorít a bundakesztyű a pasiknál.
2018. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!