Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell a szép nők egóját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a szép nők egóját letörni?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt férfi válaszadóktól, hogy a szép nők egóját le kell törni, mert mindent ingyen kapnak az életben, és megérdemlik, hogy bántsák őket.


De mégis:

-Mi köze a külsőnek a személyiséghez? (semmi, többnyire)

-Mi köze a külsőnek ahhoz, hogy mit érsz el az életben? (semmi, többnyire)


Most akkor miért kéne bárkit is ok nélkül, szándékosan bántani, csak mert szép?


2018. febr. 18. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

-Mi köze a külsőnek ahhoz, hogy mit érsz el az életben? (semmi, többnyire)


Tévedés. Az előnyös külsejű emberek általában sikeresebbek.


- Mi köze a külsőnek a személyiséghez? (semmi, többnyire)


Tévedés. Aki azt tapasztalja, hogy a környezetében élő ellenkező nemű embereknek folyik a nyáluk, ha ő megjelenik, az könnyen azt hiheti egy idő után, hogy neki mindent lehet.

2018. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Myugi, sikertelen a kiserletuk.
2018. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Mintha olyan sok szèp nő lenne itt..... nem kevéssel cseréltem képet és jót tett a hangulatomnak “ jé ennél is jobb vagyok, annál is”
2018. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Over the rainbow a gyakoris "szép" nők új szószólója? Gondolom, Cinnamon tea, vagy valamelyik másik frusztrált hölgy reinkarnációja.
2018. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, h túl sok van nekik?
2018. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerinten az ilyen kijelentésekre semmit nem kell reagálni pláne elfilózni rajta. Buta ember állít csak ilyeneket, arra meg miért alapozol?
2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Én nem vallok ilyen a címben szereplő nézeteket, de a kinézet szerintem akkor is meghatározó tényező a személyiség formálódásában és az életben való boldogulásban.


Aki szépnek születik annak az önbizalma is jobb szokott lenni, mert már egészen középiskolától nyeregben érezhette magát, mert sokan közeledtek hozzá. Stb. stb.

Az életben való boldogulásban is szerepet játszik a külső. Sokkal nagyobb figyelmet kap egy szép nő (férfi is), könnyebb a boldogulása is mondjuk egy állásinterjún. Egyetemen is figyeltem anno, hogy annak a lánynak a kutya sem akart segíteni aki nem a szép, dekoratív lányok közé tartozott. Persze a darázs derekú, cicis, széparcúnak mindenki puncsolt és ugrottak, ha kellett neki valami.


Még mielőtt azt hinnék itt páran, hogy én egy megkeseredett, nem túl szép leányzó vagyok elárulom, hogy férfi vagyok. Pontosan tudom, hogy hogy ugranak a boltban az eladó fiúk egy szép nőnek és egy kevésbé szépnek. És a másik oldalt is ismerem. Azt ahogy a nők viszonyulnak egy átlagos férfihoz vagy egy sármos jóképűhöz.

2018. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Én baromi sikeres vagyok, és nem nézek ki jól. Persze a nők kerülnek, de ez "természetes".
2018. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ilyet azok a frusztrált emberek mondanak akik soha egyetlen szép nőt nem kaptak meg. A párom gyönyörű nő, csinos, szép. Eddig egyszer sem jutott eszembe hogy baj lenne az egójával, szorgalmas és szerény.

Akkor miről beszéltek? A tűsarlos múkörmös mühajas plázacicákról? Azok nem is szépek és nem is nők a szememben.

2018. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, mintha egy egészséges önértékelésű embernek számítana, hogy egy random senki mit ugat be... Normális ember továbbáll és keres magának olyan társaságot, ahol nem szólnak be neki.

A beképzelteket meg Isten áldja, nekik sosem volt egészséges önértékelésük, rajtuk lehet, hogy működik.


A legtöbb normális ember felismeri, hogy ez nem róla szól, hanem az őt mocskolóról. Én legalábbis nem zavartatom magam, ha valaki beböfög rám valamit. Eddig nem érte szó a ház elejét és ha egy, a szememben többet érő ember elismer, akkor nem fog érdekelni, hogy Béluska mit mond rám, ami csípi a szemét aktuálisan. És szerencsére nem a külsőm a legfőbb értékem, szóval irreleváns azzal oltogatni, még ha szép nőnek is tartom magam és szeretem is magam "ápolni, díszítgetni". Eddig legalábbis nem szenvedtem semmiben hiányt a külsőm miatt, valószínűleg nincs vele sok baj, ami miatt magamra kellene vennem ezeket. Legalább ennyire izgat az is, mikor valakinek attól értékes egy nő, hogy tud főzni. Ami azt illeti, én nem tudok és nekem ez így jó. Mert megpárolom a csirkémet zöldséggel és ennyi épp elég. Helyette tudok mást és olyan emberekkel veszem magam körül, meg olyan párt keresek, akinek hasonló az értékrendje, mint nekem, és aki a számomra fontos dolgokat értékeli bennem és produkálja magában. Az ilyen ember szava számít. De ők még sosem mondtak nekem semmi lelombozót, sőt.


Szóval talán nem magatokból kellene kiindulni. Egy ilyen kis méregzsák mindent a mellére szív, még egy anonim oldalon is, tudom, mert látom. Az egészséges ember nem szokott ilyesmit. Alapvetően megfelel a társadalmi elvárásoknak, aztán emellé megkeresi azokat az embereket, akik hasonlók hozzá, a többit meg -a főnöke és a szülei kivételével- magasról leszarja.

2018. febr. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!