Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy az exem állandóan az exeivel jön inkább csak össze?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolata, aztán lettem neki én. Még mikor a kapcsolatuk volt az exel akkoriban kimászkált egy másik lánnyal. A velem való szakítás után azzal a csajjal próbált volna összejönni de az nem akarta.

Érdeklődést mutatott még 1-2 lány iránt, de ők közben mással jöttek össze. Majd aztán megint velem volt pár hónapig (fél évvel a szakítás után). Most egy teljesen új csajjal van, viszont az első exének akárkivel van azonnal igent mondana.

De úgy érzem csak rajtam fog múlni, hogy mi még össze jövünk e valaha vagy sem.

Mért csinálja ezt? Lehet ennek valami különösebb oka?

Amúgy olyan, hogy a szakítás után egy ideig nem foglalkozik az emberrel, elrárkózik a legutóbbi extől, majd pár hónapra rá képes tiszta lappal indítani és úgy elkezdeni a kapcsolatot.



2018. febr. 19. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Az egyik az hogy rossz a memóriám, és gyorsan elfelejtem hogy mi volt a gond a kapcsolatunkban, a jó dolgok viszont megmaradnak, sőt még erősödnek is.


A másik, hogy bizonyos embereknek az a természetes, ha megmaradnak a kapcsolataik, csak csökkentett lángon. Ez akkor probláma, ha a párjai vagy némelyik párja viszont nem ilyen. Ezért én is mindig ahhoz kapkodok, akivel éppen nem vagyok párban. Bár ennek ellentmond, hogy pár hónapig azt írod nem érdekelted. Kérdés, hogy ez jön magától nála, vagy tudatos. Én is csinálom, de ez nálam teljesen tudatos, hogy mégis szakadjunk el valamennyire, ha a kapcsolat reménytelen.

2018. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem mindegy miért és hogyan szakitottatok de úgy általánosítva azt tudom ehhez fűzni, hogy ahhoz, hogy el meg vissza járkáljon ahhoz is két ember kell
2018. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első próbálkozásunknál nem voltunk készen a kapcsolatra, szakításra rá 4 hónapig jóban voltunk, összevesztünk 2 hónapig nem beszéltünk. Majd felkeresett mint ha mi sem történt volna, össze jöttünk. Azért szakítottunk mert mindenbe belekötöttem, hisztiztem, bizonygattam rá olyan dolgokat amik nem voltak igazak pl megcsal.

A legelső párjával 3 évig volt együtt, a csaj megcsalta, hisztizett ő is mindenen, stb. Valahogy vele még mindig akármikor össze tudna jönni.

Velem most nem tudom mi a helyzet, haragban váltunk el, van egy másik teljesen új barátnője, de úgy érzem még eltelik egy idő és megint úgy fog hozzám közeledni mint ha mi sem történt volna.

2018. febr. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!