Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki találta ki azt a marhaságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a marhaságot, hogy csak meg kell nevettetni a lányokat és nyert az ügy? Miért csak barátnak néznek állandóan?

Figyelt kérdés

Komolyan, már nem tudom mit tegyek, csak az elmúlt 2 hónapban 8 lánytól kaptam meg vegyesen, hogy csak barátként tudnak rám tekinteni vagy még ezt se csak eltűntek. Ez most egy egy elég aktív időszak volt, elhatároztam hogy teszek az egyedüllét ellen, nem sikerült. Már kezdem feladni az egészet, 22 éves vagyok és egyetlen barátnőm nem volt még idáig..

Magmaról, külsőre szerintem kicsivel átlagon felülinek mondanám magam, nem mondanám hogy nehezen ismerkedem, bulikban is szinte mindig összejön 1-2 lány. Annyi, hogy alacsony vagyok és vékony (170cm 62kg) de igényesen öltözködöm, jó frizura, mindig jó a megjelenésem. Ha amiatt van az egész hogy nem vagyok magas akkor inkább most feladom az egészet..

Belső: Jó humorom van, mondani is szokták a lányok hogy mennyire jó fej meg vicces vagyok, könnyen elbeszélgetek lányokkal, megtalálom a közös nevezőt de semmire nem megyek vele... Igazából kezdek rájönni hogy a belső kb semmit nem számít, ha nem lenne jó humorom még a barátságig se jutnék el, de így is úgy is nullán állok...

Szóval csak arra tudok gondolni, hogy a külsőmmel van valami baj, de mit tehetek még? Gyúrjam ki magam? Jól öltözködöm, ápolt, igényes vagyok csak akkor lehet barátnője az embernek ha magas és izmos? Bár magas még akkor sem lennék.. Van olyan, hogy kihozod szinte a maximumot de még az sem elég, ilyenkor mi a teendő?

Beletörődés...



2017. nov. 24. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

valószínűleg nem csapod le a lasztit.

megnevetteted és aztán eszkalálod,pl csók.

a lényeg hogy folyamatosan haladni érdemes egyre beljebb,kéz,derék,ölelés,és ha jól fogadja csók.

ha nem eszkalálsz akkor ba-szhatod,hogy sikerül megnevettetni.

ami a szörnyű,hogy a saját hibáidból sem tanulsz ha ezt már 8x beszoptad.

2017. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor buliban összejön az 1-2 lány vagy sem?
2017. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy nagy kamu. Ha csúnya vagy, vagy alacsony, akkor lehetsz akármilyen humoros, biztosan nem lesz nőd. A külső hiányosságokat egyedül pénzzel tudod kompenzálni.
2017. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Az találta ki ezt a marhaságot, akinek konkrétan sikerült ez a dolog. Attól még lehet, hogy neked nem sikerül.


Csak azt tudom ajánlani, hogy ismerkedj többet, mert nincs arra törvény, hogy minden csaj rögtön nyított lesz kapcsolatra, képzeld vannak, akiknek épp nincs kedvük párkapcsolathoz, sem flörthöz mindenkivel, egyfolytába.


Volt olyan ismerõsöm, aki mind panaszkodott arra, hogy lekoptatták, aztán megismert egy másik lány, akivel azóta is párkapcsolatban vannak, mert összeillenek, ennyi.

2017. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondott ilyet es nem is igaz.
2017. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy veled vagy rajtad nevetnek.
2017. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
En is mindig ezt kapom,sose értem sok ronda,külsőre bőrtöntöltelék pasinak hogyan lehet szép barátnője?Az a lány mit lát benne?
2017. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát a csajok kb. mindenen vihognak, így nagyobb kihívás nem megnevettetni őket...
2017. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Mindenkinek probalja valamire, fogni.

Ha magas az a baj, hogy nincs oenzed,

Ha jokepu vagy az a baj, hogy nincs jo dumad,

Ha jo a humorod az a baj, hogy nem vagy kigyurva

Stb.


Ha friendzoneba tudsz kerulni, akkor a szexualitasod mutatasaval van a baj, amit az egyes is irt. Nem mered kimutatni, hogy ferfi vagy s nokent erdekel aki veled van, s nem baratkent. Jo humorral, csak egy tancolo majom leszel, nem ferfi.

Nekem rengeteg csaj baratom van de azert mert az osszeset en friendzone-oltam, s nem ok engem. Oriasi kulonbseg!!!

Ha valaki tetszik az egy ido utan elkerul, mert nyomulok.

2017. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Akármit is mondanak, a nőknek minden felett a vonzó külső számít, minden más századrangú, és ez kiváltképp így van, amikor még fiatalok és bőven válogathatnak a férfiak között. Ha külsőre nem adod, akkor egyetlen nő sem fog foglalkozni az arany lelkeddel, ezt el kell fogadnod.
2017. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!