Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer valaki visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer valaki visszautasított, , majd később összejönne veled, mert más lettél, visszafogadnád?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nem kellett már.
2018. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezalatt azt értem, hogy sokkal jobb és szebb ember lettél, belsőleg és külsőleg, csak épp mélyponton voltál, vagy bármi, és az illető megbánta, hogy nem akart megismerni
2018. febr. 19. 13:59
 3/10 A kérdező kommentje:
Én pont így vagyok most, ezért ez a kérdés... Mikor ott voltam neki, nem tudta, mit akar, most meg rájött, mit vesztett, de én így nem tudok bízni benn, pedig szeretem, de nem megy
2018. febr. 19. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.Ha más lennék megváltoznék, akkor nem kellene olyan aki elküldött már egyszer a fenébe.
2018. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Miért ne? Ha okkal utasított vissza, mert mondjuk olyan élethelyzetem voltam és végig undok voltam vele, akkor simán.


El tudom képzelni azt is, hogy valaki kövér, de zavarja és ezért lefogy, így el kezd tetszeni sok másik embernek is, akiknek korábban nem tetszett. Mi ezzel a baj? Szerintem teljesen érthető.

2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy most én utasítanám el, hiába is kaparna :)
2018. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy nem voltam elég jó számára, akkor a megváltozott formámban se legyek.Nem egy tárgy vagyok, amit ide-oda dobálhat tetszési kedve szerint.
2018. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megint lesz valami gond, akkor addig lelép és ha kilábaltam, jó leszek újra? Még az arcába is röhögnék.
2018. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mélyponton vagyok, nem ismerkedek, emiatt nem utasítanak vissza sem. Normális ember előbb rendet rak az életében, aztán csalogat be másokat.


Amúgy meg nem, nem jönnék vele össze, nem szorulok rá. Az is én voltam, aki voltam, bármilyen is az, ha az nem volt jó, ez ne kelljen.

2018. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mostanában volt pár ilyen helyzet. Nekiálltam sportolni egy ideje, új lett a hajam meg még pár apróság. Hirtelen néhány lány, akik előtte lekoptattak, elég durván elkezdtek nyomulni. Részemről az a helyzet áll, hogy aki nem volt velem a mélyponton, azt minek tartsam meg a csúcson? Érdekemberekre nem vagyok kíváncsi.
2018. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!