Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a halál után képes lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a halál után képes lennél belelátni az emberek életébe és gondolataiba, képes lennél véget vetni az életednek miután visszautasított a lány/fiú, akiért évekig oda voltál?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 00:36
1 2
 1/13 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Nem! Nem ér annyit egyetlen halandó emberi lény sem, hogy képes legyek megpusztulni kizárólag azért, hogy megtudjam, mi jár a fejében.
2017. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit egy fiú sem, hogy megöljem magam, sőt semmi nem tudna az öngyilkosságba taszítani. Nem érdekel másoknak az élete, ha valaki visszautasít akkor pedig főleg nem. Aki akarja az magától is elmondja nekem amit gondol, tudom mi van vele, a többi pedig lekaka.
2017. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Annyi szép nő és jó pasi van... Életem viszont egy. Én nélküle születtem, nélküle nőttem fel, tudok nélküle élni és akarok is. Legfeljebb pár hónapig érzem a hiányát és bánt a dolog, de komolyan...


Ezért neveltek fel a szüleim? Ezért öltem annyi erőt a tanulmányaimba is eddig, meg a sportba, meg az emberekkel való kapcsolataimba, hogy utána egyetlen valakiért, akinek nincs is szüksége rám, úgy hagyjam itt az életet, hogy minden, ami miatt volt értelme és aminek lehetett volna folytatása, csak úgy el lesz vágva? Ez szánalmas.


Én alkotni akarok, nyomot hagyni itt, kihozni az utolsó napig mindent az életemből és csak akkor megválni tőle, mikor már nincs más választásom. Voltam párszor már halálközelben, és haltak már meg jóformán a kezeim közt, az ember kicsit másképp látja onnan ezeket a dolgokat. Ha ép.

21L

2017. aug. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem akarok belelátni senkinek az életébe és gondolataiba. Még a pároméba sem, nekem az nem jelent örömet, sem békét, ha turkálhatok valakinek a fejében és emlékeiben. Az annál inkább, ha ő önként mutatja meg nekem. Ha meg visszautasított, nem is számít, mi volt, hogy volt. A tényen nem változtat.
2017. aug. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem költözhetek bele a hapsiba, hogy qrvának állhassak, akkor nincs üzlet ! :p

31/f

2017. aug. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fish1 ***** válasza:
Nem. Néhány évtized elteltével úgyis lepereg az egész dolog, akkor majd megtudom, hogy mi járt a fejében. Addig meg sok szép és jó dolog vár még.
2017. aug. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis!
2017. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De nem leszel rá képes, így okafogyottá válik a kérdésed. Arra pedig, hogy megölném-e magam azért mert valaki visszautasított, egyértelműen nem a válasz. Az öngyilkosságnak ez a fajta motivációja (mérhetetlen önsajnálat, és az a tévhit, hogy így a másikkal majd jól kicseszek) szánalmas, főleg fiatalon.
2017. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen lányért nem érdemes meghalni, az ember ilyet legfeljebb a gyerekeiért tenne meg, már ha vannak...
2017. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki erre igent mond, az vagy súlyosan beteg, vagy súlyosan hülye, mert azt hiszi, hogy tényleg megtenné.
2017. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!