Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy a :szia, szimpatikusnak tünsz a képeid alapján, szivesen megismernélek nem jó szöveg?

Figyelt kérdés
arról én hol tehetek hogy a nők kapnak napi 100 ilyen levelet és már unalmas nekik?a nőknek se jobb a szövegük,csak nekik nem kell kezdeményezni,így nem derül ki
2018. febr. 22. 14:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szeretem az érdekes fóbiákat. Megbabonáz az idézőjeltől való félelmed. A kérdést a mamád írja ki, azért van ott szóköz? A többit meg te?
2018. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

23-ra:

"ok,megkérdezem mit szokott olvasni,azt válaszolja a pál utcai fiukat,mit irjak erre?mikor engem hidegen hagynak a könyvek?"


Na látod, akkor ez már egy szűrő, hogy sok dolgotok nincs egymással.

2018. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
53%

"Még az is jobb lenne, hogy "szia, olvastam, hogy szeretsz utazni. Milyen országokban jártál már?" vagy mittudomén, legalább éreztesse, hogy nem csak a kinézetem érdekli."


Ehhez ki kell írni legalább annyit, h szeret utazni. Akinek csak a képei vannak kinn, az nem kevésbé gáz, mint aki sablonleveleket küld. Őket mégsem ekézik a nők, vajon miért...

2018. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
72%

Akinek csak a képei vannak kinn, annak mi a búbánatos qva fhaszomért akartok írni? Ennyire nem marad el a farkatok, vagy mi?


Arra kell írni, akivel látszólag egy világ vagytok. Nem mindenkire lecsapni, mint egy idióta barom. Ha olvas az illető és te nem, akkor ne arról beszéltesd, hülye gyökér... -.- Legyen már ennyi önismeretetek meg önkritikátok, hogy azzal és arról beszélgettek, aki és ami valójában érdekel titeket. Ha van bennetek közös, ez könnyű. Ha nincs, akkor meg mi az anyámat akartok egymástól a dugáson kívül?

2018. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Szerintem 34-es megmondta a frankót, benne van a lényeg.
2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
23%

"Arra kell írni, akivel látszólag egy világ vagytok..."

Ok, ilyenből lehet, hogy találok 5-öt 6-ot, évente (!).

Rájukírok (nem sablonleveleket, hanem olyan levelet, amit ha kell órákig fogalmaztam, csiszolgattam, beleadtam a legjobbamat...).

És NEM ír vissza semmit sem (megtörtént eset!)...

Na ekkor mi van?

2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Akkor ne írj rájuk, hanem menj ilyen körökbe. Nekem évente 1-2 ilyen ember van az életemben, közülük általában mind foglalt. 3-4 évek telnek el az utolsó kapcsolatom óta, amíg valakivel hajlandó vagyok egyáltalán ismerkedni. Na bumm. Legalább ami lesz, az normális lesz és tartalmas és ha el is válunk, nem úgy, mint ellenségek és nem egymásra fújva, átmenve az utca túloldalára, ha találkozunk. Én tudok várni, van elég dolgom, el tudok ülni a valagamon és nem nyomulok agyatlanul. Röhejes lenne.
2018. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

"Akinek csak a képei vannak kinn, annak mi a búbánatos qva fhaszomért akartok írni?"


Ha 10-ből mondjuk 5-6-nak csak a képei vannak kinn, akkor a maradék 4-5 fog 2× annyi levelet kapni, amennyit eddig. És ugyanúgy csak 0-5%-ára fognak válaszolni, ahogy eddig. Akkor jól megoldottad a problémát :)

2018. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt kinn leírás és kép is. Aki csicska sablonszöveget írt, meg hogy a képeim alapján szimpi vagyok, szartam is le magasról. Ilyenből kaptam napi 30-at. De ha volt egy, aki használta az infót, amit odanyomtam az orra elé és méltatott annyira, hogy miattam beizzítsa az agyát, akkor azonnal írtam neki és érdeklődve vártam az üzenetét.


Nyomorékokat bárhonnan lehet akasztani. Olyat, aki valóban érdeklődik, nem csak ír és kérdez (nagy a különbség és látványos!) nem. Van, aki csak ír, mint egy barom és csak az lebeg a szeme előtt, hogy találkozzunk/randizzunk/visszaírjak/összejöjjünk/dugjunk. Érződik, ha valaki úgy amúgy telibeszar és mégis keresi a kapcsolatot csak és kizárólag a saját önző vágyai kielégítése miatt.

2018. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
72%
Mert ebben semmi olyan nincs, ami miatt vissza akarna írni a lány. Panaszkodtok, hogy nem ír nektek vissza százezer nő, mikor meg itt javasolnak valamit a nők, hogy, hogy írjatok, akkor leszóljátok őket csak. Eleve ott kezdődik a baj, hogy sok srác nem is tud beszélgetni a neten. Amint kimerítjük a ki hol lakik, hány éves, stb. témát, vagy jön a küldj képet, vagy találkozzunk... Eleve akivel egy jót nem lehet csetelni, hogy várom, hogy írjon, azzal mit kezdjek az életben? Ott is csak az időjárás lesz a téma? A szövegünk meg igenis jó tud lenni, csak sose juttok oda, hogy megtudjátok, mert leragadunk ott, hogy nem tudunk beiindítani egy beszélgetést...
2018. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!