Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy a :szia, szimpatikusnak tünsz a képeid alapján, szivesen megismernélek nem jó szöveg?

Figyelt kérdés
arról én hol tehetek hogy a nők kapnak napi 100 ilyen levelet és már unalmas nekik?a nőknek se jobb a szövegük,csak nekik nem kell kezdeményezni,így nem derül ki
2018. febr. 22. 14:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Én pl. a kb. száz "jól nézel ki, szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek" levelet kiszórva, 3 olyanra válaszoltam, akiknek a levelén látszott, hogy vették a fáradságot, és megnézték, hogy mi az érdeklődési köröm, stb.

Egyikkel rengeteget beszélgettünk, cseteltünk, aztán randiztunk, nagy szerelem lett. 3 éve vagyunk együtt, nyáron lesz az esküvőnk.

2018. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Ebbe nincs lényeg. Pontosabban nem látják, és félregondolják, meg ugye tucatszövegnek érzik.

Valóságban azért akarjuk, mert a képből leszűrjük az elméjének egy apró és torzult mikrokozmoszát. De ezt nehéz a gyakorlatlanaknak rendesen szavakba önteni, így könnyen félre érthető. Meg ugye sokaknak normális, hogy "tetszik a tested, had legyek benne" alapú szöveg, mintha ez dicséret lenne.

2018. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
30%

"mikor meg itt javasolnak valamit a nők, hogy, hogy írjatok, akkor leszóljátok őket csak"


Éppen ez az, hogy nem tudnak olyat mondani. És mivel magukat felmentik a kezdeményezés alól ("az a férfiak dolga" c. szexizmus), könnyen kritizálnak bármit.

2018. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
61%

a poén az, hogy a szingli pasi(k) vitatkoznak azokkal akiknek fix párkapcsolatuk van, azon hogy mi kell a másiknak. Kérdező, megértem, hogy haragszol a világra, de azzal nem érsz semmit, ha hazugságban élsz és másokat okolsz azért, mert hülye dumával próbálkozol.

Fogadd el, hogy rossza a szöveg, lépj tovább és találj ki valami egyedi, jó dumát (vagy legalább ne olyat amit minden második pasi használ)

2018. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
42%
Az eddigi hozzászólásokban arról volt szó, hogy társkeresőkön miért gáz ilyen üzeneteket írni. Sosem voltam fent társkeresőn, de Facebookon nap mint nap kapok ilyen üzeneteket. Nem, nincs félmeztelen vagy pucsítós, csücsörítős vagy egyéb ribis képem, sőt 5 fotó van összesen rólam. Amikor már annyian ugyanezzel a pár sorral próbálkoznak, és úgy jelölnek be és írnak, hogy soha nem találkoztál velük, vadidegenek, szerintem neked is eleged lenne ebből egy idő után...
2018. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!